MLS, Heineken, David Guetta تیم دوم ایران در خانه Livestream

لیگ برتر فوتبال است teaming تا با Heineken و دی جی و تهیه کننده و ترانه سرا David Guetta در ایالات متحده در خانه livestream عملکرد از نیویورک شنبه (30 مه) در 7 p. m. ET.

این رویداد بخشی از لیگ جاری MLS متحد ابتکار.

Guetta 90 دقیقه ای مجموعه برگزار خواهد شد در یاد محل در نیویورک و آن را از ویژگی های تعجب مهمانان و همچنین حضور با اولین پاسخ دهندگان.

عملکرد خواهد شد و پس از شهر “روزانه clap” در 7 p. m., اذعان خط مقدم و کارکنان بهداشت و درمان.

طرفداران می توانید از طریق Guetta کانال on Facebook, Instagram, Infinite, حرکت یا کشش ناگهانی, توییتر, VK و YouTube و همچنین از طریق لیگ برتر وب سایت و کانال در Facebook, حرکت یا کشش ناگهانی توییتر و یوتیوب.

و انتخاب طرفداران شریک MLS باشگاه که زیر 21 سال و بالاتر را دریافت و دسترسی منحصر به فرد به یک ویدئو کنفرانس اتاق که در آن آنها خواهد بود قادر به مشاهده عملکرد و بالقوه برجسته در جهانی livestream.

طرفداران می توانید با مراجعه به DavidGuetta.com/donate و وجوه را به: گرسنگی-امداد سازمان تغذیه آمریکا; Fondation Hôpitaux de Paris—Hôpitaux فرانسه که با هدف بهبود شرایط برای کارکنان بهداشتی درمانی و بیمارستان بیماران در فرانسه; شهردار صندوق برای پیشبرد نیویورک شهرستان, شهرستان رسمی جمع آوری کمک های مردمی بازوی برای Covid-19 امداد, حمایت از خشونت خانگی بازماندگان خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران و ضروری کارکنان جوامع مهاجر و دیگران; و سازمان بهداشت جهانی را Covid-19 همبستگی پاسخ صندوق.

MLS/Heineken/David Guetta

Guetta همکاری با MLS باشگاه اینتر میامی ر در افتتاحیه ایران در خانه رویداد های ماه گذشته, یک بازی 90 دقیقه ای مجموعه ای در مرکز شهر میامی که مشاهده شد بیش از 25 میلیون بار مطرح شده بیش از $750,000 از جمله 300.000 دلار از هنرمند خود را.

MLS معاون ارشد رئیس جمهور از نام تجاری و بازاریابی یکپارچه دیوید بروس گفت: در یک ایمیل “MLS مفتخر به پیوستن به نیروهای با یک شریک اختصاص داده شده مانند Heineken و نماد جهانی David Guetta به مردم را هم از طریق موسیقی و فوتبال. ایران در خانه قطاری از روح MLS متحد—ویژه 90 دقیقه از عمل, متصل, فوتبال, جامعه ای که در آن جشن فردیت در حالی که ایجاد تاثیر مثبت فوق العاده و موسسات خیریه. ما در حال افتخار به بخشی از یک رویداد است که برجسته کار بزرگ از خط مقدم ما قهرمانان و متصل ما لیگ و باشگاه ها به مخاطبان جهانی.”

Heineken معاونت بازاریابی نام تجاری برج Manso سالیناس اضافه شده در ایمیل “Heineken همیشه تشویق اجتماعی تجربه و در حال حاضر بیش از همیشه ما در حال اختصاص داده شده به نگه داشتن معاشرت زنده اما در راه به عهده دارند. ما مفتخر به همکاری در حال حاضر David Guetta متحد در خانه در کنار شرکای خود در MLS همانطور که ما اعتقاد داریم با هم ما می تواند طرفداران هم به صورت دیجیتالی از طریق قدرت موسیقی و فوتبال به آنها را تشویق به معاشرت مسئولانه است.”

و Guetta در بیانیه ای گفت: “این یک افتخار برای کار با MLS و Heineken برای نسخه دوم از ایالات در خانه این شنبه. به عنوان یک DJ جمعیت است که چه چیزی باعث می شود یک نمایش دیدنی و با وجود این جهان باقی مانده در داخل خانه در طول این زمان ما خواهد بود ایالات دوباره این آخر هفته. من بازی را از یاد محل در نیویورک نشان می دهد لذت می برد می تواند از خانه ها در سراسر جهان است. من به امید دیدن شما در روز شنبه و با هم ما می توانیم یک تفاوت واقعی در جمع آوری پول برای کمک به جوامع نیاز دارند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im