دست برای تلفن های موبایل از یک شهر شلوغ? کتابخانه عمومی نیویورک وارد شده و آنها را به یک آلبوم

با وهم آور پوچی پر در غیر این صورت شلوغ شهر نیویورک نشانه های اتشی وزوز از زمان عادی است و تا حدودی دلتنگ با کیفیت در این نقطه در قرنطینه.

که حس کتابخانه عمومی نیویورک است که به امید گرفتن با انتشار آلبوم جدید این هفته. با آهنگ های مانند “در سمت چپ میدان” آرامش داد و بیداد کن پارک شهر” و “نه کاملا آرام کتابخانه” سفید سر و صدا-صوتی مانند قطاری از صدای محیط از جنبه های مختلف طبیعی نیویورک زندگی روزانه در یک راه است که برگرفته از یک حس آرامش بخش از هرج و مرج است.

مادر این سازمان در پشت این پروژه گفت که هر آهنگ است که به منظور بگویید یک داستان کوتاه در میان آشفته بازار از صداهای. یک مجموعه در کتابخانه, مثلا به دنبال یک بازدید کننده از ورود به ساختمان و انواع تعاملات که امدن.

“کتابخانه شده است chronicling زندگی روزانه در شهر نیویورک—و جمع آوری و آرشیو آن—برای 125 سال شده است و بخش بزرگی از زندگی روزانه” گفت: کری ولش the NYPL رئیس روابط خارجی. “و بنابراین این فقط احساس مانند یک فرمت از ما هستند.”

کرینا Falusi مدیر ارشد خلاق افسر و شریک در مادر گفت: این سازمان با هدف شد به صورت جهانی قابل تشخیص برای تلفن های موبایل است که ایجاد یک حس اجتماعی در میان همه نیروهای جدید است.

“چیزی است که وجود دارد وسوسه انگیزی در مورد شنوایی جایی که احساس آشنا و در عین حال بسیار دور در حال حاضر” Falusi گفت. “آلبوم امیدوارم می توانید با آوردن نیروهای جدید به جای آنها نگه داشتن نزدیک به قلب خود و پرورش جامعه در طول این زمان از انزوا. بنابراین تا زمانی که ما می تواند شنیدن این شهر دوباره برای خودمان ایمن ماندن و ماندن در خانه اگر شما می توانید.”

مادر, NYPL آژانس از رکورد قبلا با سیستم کتابخانه مهمترین آنها در یک کمپین به نام Insta-رمان های که در آن آنها ترجمه آثار ادبی کلاسیک به یک Instagram داستان با فرمت. این پروژه برنده یک میزبان از جوایز در سال گذشته جشنواره کن شیرها.

در حالی که فضاهای فیزیکی کتابخانه سیستم بسته باقی می ماند در میان آن نصب مستند به مهار بیماری همه گیر کوروناویروس این سازمان امیدوار است به مردم یادآوری کند که آن را به یک آرایه وسیعی از کتابها و دیگر منابع آنلاین و همچنین به عنوان یک تخته سنگ از مجازی حوادث و خدمات مانند داستان کودکان خوانش کتاب باشگاه و بر روی تقاضا تدریس خصوصی.

“کل این موسیقی متن فیلم ایده است فقط یکی دیگر از راه برای ما برای یادآوری مردم در مورد کتابخانه و کتابخانه بسیار باز” ولش گفت. “بسیاری از ایده های دیگر در آثار به نگه داشتن مردم آگاه از کتابخانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>