Minnesota Wild fire سر مربی بروس Boudreau

ST. پل Minn. — مینه سوتا وحشی اخراج مربی بروس Boudreau روز جمعه با این تیم از حذفی موقعیت. او هشتمین NHL مربی به از دست دادن شغل خود را در این فصل است.

سال اول مدیر کل لایحه Guerin اخراج Boudreau زیر ضربات دست دادن به نیویورک رنجرز. دستیار دین Evason نامگذاری شد مربی موقت.

“من می خواهم برای تشکر از بروس خود را برای کار سخت و تعهد به مینه سوتا وحشی در طول تصدی خود با سازمان و آرزوی او و خانواده اش بهترین ها را در آینده” گارین گفت.

مربیگری تغییر مسابقات بیشتر برای یک فصل در تاریخ NHL با توجه به الیاس ورزشی اداره است. Boudreau ششم در این فصل به سرنگون خود را از عملکرد تیم. مینه سوتا است 27-23-7 و سه امتیاز را از یک نقطه حذفی در کنفرانس غرب با 25 بازی در سمت چپ.

Boudreau 65 ساله بود و در فصل چهارم با. او استخدام شده بود توسط چاک فلچر که پس از کار اخراج شده و پیوست فیلادلفیا به عنوان آن GM. Boudreau در زمان مینه سوتا به پلی آف در دو فصل وجود دارد.

Boudreau است که در 13 فصل پس قبلا مربیگری واشنگتن پایتخت و Anaheim Ducks. تیم خود را ساخته شده است برگشتی در 10 از 12 فصل پر و 567 برنده رتبه 22 ،

Evason است در فصل دوم خود را با وحشی پس از مربیگری در لیگ هاکی آمریکا است Milwaukee Admirals قبلی شش سال است. او یک دستیار تحت Boudreau برای قطعات از پنج فصل در واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>