میلیون ها نفر در 14 متحده صورت بحرانی سه شنبه انتخاب

آخرین دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی و سه شنبه:

تصمیم گیری های مهم در 14 متحده

گیج کننده مبارزه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری می رسد یک مقطع بحرانی روز سه شنبه به عنوان میلیون ها نفر از رای دهندگان از مین به کالیفرنیا سر به پای صندوق های رای. سناتور. برنی ساندرز که انرژی لیبرال ها و رای دهندگان جوان به دنبال به جلو و دور از بقیه در این زمینه در حالی که جو بایدن امید به سوار شدن یک موج حرکت و ایجاد خود را به عنوان پرچمدار برای این حزب بال متوسط.

سوپر شنبه مسابقات در 14 متحده نیز اولین آزمون میلیاردر مایک بلومبرگ عظیم هزینه های دموکراتیک مسابقه. او قلم چهار متحده بانکی در بیش از نیم میلیارد دلار در تبلیغات و عملیات زمینی برای ایجاد او را به عنوان یک پیشتاز برای نامزدی.

دموکراتیک نژاد منتقل شده به طور چشمگیری بیش از سه روز گذشته به عنوان بایدن با حروف بزرگ بر فرمانده خود را کارولینای جنوبی پیروزی برای متقاعد کردن اضطراب استقرار متفقین به تجمع در پشت مبارزات انتخاباتی خود. Ctq و پیت Buttigieg به طور ناگهانی به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود را و تایید بایدن. یکی دیگر از سابق رقیب سابق تگزاس در کنگره Beto o’rourke علنا حمایت بایدن در حالی که موج جدیدی از شهرداران قانونگذاران و اهدا کنندگان گفتند که حمایت از معاون رئیس جمهور سابق.

ساندرز و نزدیک ترین مشاوران خود را به عقب رانده و در برابر تغییر از استقرار و کمک کننده کلاس سوی بایدن. مبارزه در مینه سوتا ساندرز به دنبال ضرب و شتم به عقب بایدن حرکت با استقبال از پیام به Klobuchar و Buttigieg حامیان.

“به همه امی و پیت میلیون ها نفر از حامیان درب باز است. بیا در” ساندرز گفت. “همه ما درک که ما با هم در حال رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

چشمگیر تحولات آمد و در یک کلید در چهارراه دموکرات آشفته ابتدایی فصل به عنوان حزب در تلاش برای متحد کردن پشت یک پیام روشن یا رسول در آن تلاش فوری برای شکست دادن رئیس جمهور. در عین حال به عنوان یک رشته که یک بار برجسته بیش از دو دوجین نامزد انقباض فقط پنج انتخاب اولیه رای دهندگان در حال تبدیل شدن روشن تر است.

در یک طرف می ایستد بایدن 77 ساله و مادام العمر سیاستمدار بود که relishing تازه کشف شده خود را حرکت در یک کمپین است که در زمان تلاش برای تحریک رای دهندگان با یک پیام با تاکید بر یک رویکرد عملگرایانه به حاکم و متوسط تغییر دهید. از سوی دیگر می ایستد Sanders, 78 سال دموکراتیک سوسیالیستی که به ثمر رساند تا چهار متوالی اول یا دوم-جایگاه تکیه بر انرژی ائتلاف کشیده شده به وعده خود برای تبدیل این کشور سیستم سیاسی و اقتصادی.

در عین حال اولیه نیست فقط دو مرد نژاد.

بلومبرگ به طور خاص می تواند ایجاد مشکلات برای بایدن را ایجاد درخواست تجدید نظر. سابق شهردار نیویورک که به نظر می رسد در یک سال 2020 رای گیری برای اولین بار در روز سه شنبه سرمایه گذاری به میزان بی سابقه ای در انتخابات ریاست جمهوری پیشنهاد و موجب ویرانی بسیاری از مشخصات بالا تاییدیه خود را.

و ماساچوست ایالت الیزابت وارن که تلاش کرده است برای نمایندگان و حرکت بیش از ماه گذشته قول داده است به ماندن در مسابقه تا زمانی که حزب ملی کنوانسیون در ماه جولای.

Robocall استفاده می شود در 5 متحده

فوق العاده PAC حمایت جو بایدن پیشنهاد ریاست جمهوری در حال اجرا است robocall در برخی از سوپر شنبه متحده شامل کلمات مثبت در مورد بایدن از رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

آماندا Loveday از متحد کردن کشور تایید شده می گوید تماس های در حال اجرا را از طریق روز سه شنبه در آلاباما آرکانزاس, کارولینای شمالی, تگزاس و ویرجینیا است.

تماس با ویژگی های صوتی از یک سخنرانی که در آن اوباما و بایدن “یک سیاستمدار و رهبر که می بیند به وضوح چالش های پیش روی امریکا در یک جهان در حال تغییر.”

اوباما نه حمایت

اوباما گفت: او رأی دموکراتیک اولیه و Loveday می گوید این گروه با استفاده از صدا همان است که می تواند انجام شود در یک سنتی مبارزات انتخاباتی آگهی. او می گوید: “لازم نیست اجازه استفاده از صدا و نه آن را به دنبال اجازه.

چندین نامزد در مسابقه اجرا در تلویزیون تبلیغات این برنامه شامل احساسات مثبت از اوباما, اگر چه او تایید هیچ کس نیست.

چهارده متحده رای در روز سه شنبه اولیه. Loveday گفت: تماس نیز فرار در کارولینای جنوبی قبل از آن اولیه روز شنبه گذشته و می تواند مورد استفاده در کشورهای دیگر است که رای دادن در آینده است.

Klobuchar خروج می کند ساندرز

Ctq را خروج ناگهانی از ریاست جمهوری به جلو-دونده برنی ساندرز ناگهانی فرصت برای قفل کردن صفحه اصلی وزارت امور خارجه در سه شنبه.

ساندرز که به راحتی برنده سوتا قفقاز در سال 2016 بزرگ و با انگیزه مترقی پایه در دولت جبران Klobuchar را فرض صفحه اصلی-field استفاده در یک مسابقه بود که به طور فزاینده ای به عنوان دیده می شود تنگ او کاهش یافته است دوشنبه. او به دنبال خروج از آخر هفته خروج از همکار وزش پیت Buttegieg.

ساندرز نیز تا به حال یک fortuitously بهنگام آخرین لحظه رالی در خیابان در شب دوشنبه که برنامه ریزی شده بود روز قبل از Klobuchar ترک نژاد. او همچنین حمایت از دو مترقی ستاره ملی زیر — کنگره ایالات متحده Ilhan عمر و دادستان کل کیت الیسون.

Klobuchar و Buttegieg تایید جو بایدن به عنوان میانه رو منتقل بلانت ساندرز’ افزایش است. بایدن بود تازه یک پیروزی بزرگ در کارولینای جنوبی در روز شنبه بود اما کمی کمپین سازمان در مینه سوتا و تا به حال صرف به طور قابل توجهی در دولت است. اما مایک بلومبرگ همچنین تراکم متوسط لین صرف به شدت در تبلیغات تلویزیون برای هفته ها در دولت به عنوان بخشی از یک سه شنبه استراتژی است که در کنار اولین رای گیری متحده است. الیزابت وارن شد ساندرز’ رقیب در میان مینه سوتا مترقی.

مینه سوتا تا به حال 75 کنوانسیون ملی نمایندگان برای grabs.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im