‘میلیون’ می تواند مرگ ناشی از ویروس اگر مشاوره نادیده گرفت, هشدار ایران تلویزیون دولتی

تهران — ایران صادر شده ترین آن وخیم هشدار در عین حال روز شنبه در مورد شیوع کروناویروس جدید ravaging کشور نشان می دهد “میلیون ها نفر” می میرند در جمهوری اسلامی اگر مردم در سفر نگه می دارد و نادیده گرفتن سلامت راهنمایی.

دولت و روزنامه نگار و همچنین پزشکی, دکتر, داد, هشدار تنها چند ساعت پس از hard-خط شیعه وفادار شب گذشته تحت فشار قرار دادند و راه خود را به حیاط اصلی حرم که به تازگی بسته شده است بیش از ترس از ویروس.

تقریبا نه از 10 به بیش از 18 ، 000 مورد جدید ویروس تایید در سراسر خاورمیانه از ایران می آیند که در آن مقامات برای روز خطر شیوع بیماری مطرح میشود. مقامات در حال حاضر اجرا چک جدید برای مردم در تلاش برای ترک شهرهای بزرگ پیش از نوروز, نوروز در روز جمعه اما تردید کرده اند به قرنطینه این مناطق است.

که حتی به عنوان مرگ و میر در ایران شاهد یکی دیگر از 13 درصد افزایش روز سه شنبه. وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour گفت: این ویروس تا به حال به کشته شدن 135 بیشتر مردم به افزایش مجموع به 988 میان بیش از 16000 موارد است. اردن در ضمن آماده برای خاموش شدن خود را بیش از این ویروس ممنوعیت تجمعات نقشه کشی بیش از 10 نفر.

بسیاری از افراد آلوده به کروناویروس جدید تجربه تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و در عرض چند هفته بهبود می یابند. اما این ویروس بسیار مسری است و می تواند گسترش مردم با هیچ نشانه قابل رویت. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

دولت ایران, روزنامه نگار تلویزیون دکتر Afruz اسلامی ذکر یک مطالعه توسط تهران را معتبر دانشگاه صنعتی شریف که ارائه سه سناریو. اگر مردم شروع به همکاری شرکت ایران را ببینید 120,000 عفونت و 12000 مرگ و میر قبل از وقوع است و بیش از, او گفت:. اگر آنها را رسانه همکاری وجود خواهد داشت 300,000 موارد و 110,000, مرگ و میر, او گفت:.

اما اگر افراد موفق به دنبال هر گونه راهنمایی, آن می تواند به سقوط ایران در حال حاضر تیره و تار سیستم پزشکی اسلامی گفت. اگر “امکانات پزشکی کافی وجود خواهد داشت 4 میلیون نفر و 3.5 میلیون نفر خواهد مرد” او گفت:.

اسلامی نشده چه معیارهای مطالعه استفاده می شود اما حتی گزارش آن در ایران را شدیدا کنترل تلویزیون دولتی نشان از یک تغییر عمده برای کشوری که مقامات تا به حال برای روز محروم به شدت از بحران است.

در اواخر شب دوشنبه عصبانی جمعیت یورش برده و به حیاط شهر مشهد حرم امام رضا و قم فاطمه معصومه حرم. جمعیت به طور معمول دعا وجود دارد و در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته لمس کردن و بوسیدن حرم. که نگران مقامات بهداشتی که برای هفته ها دستور داد در ایران شیعه و روحانیت به آنها نزدیک است.

پیشتر در روز دوشنبه تلویزیون دولتی اعلام کرده بود زیارتگاه’ بسته شدن جرقه تظاهرات.

“ما در اینجا به می گویند که تهران است لعنت به اشتباه به انجام این کار!” یکی شیعه و فریاد زد: روحانی در حرم در مشهد با توجه به ویدیو های آنلاین. دیگران پیوست و او را در شعار: “وزیر بهداشت است لعنت به اشتباه به انجام این کار رئیس جمهور است لعنت به اشتباه به انجام این کار!”

پلیس بعد از پراکنده جمعیت, رسانه های دولتی گزارش شده است. مقامات مذهبی و برجسته حوزه علميه قم به نام تظاهرات “توهین” به حرم در بیانیه ای خواستار وفادار به تکیه بر “عقل و صبر” در میان بسته.

ایران عالیات قرعه کشی شیعیان از سراسر خاورمیانه برای زیارت به احتمال زیاد در کمک به گسترش این ویروس در سراسر منطقه است. عربستان سعودی زودتر بسته کردن اسلام مقدس ترین سایت بیش از ترس از گسترش ویروس از.

حسن روحانی رئیس جمهور روز سه شنبه گفت: با وجود تعطیلی “روح ما نزدیک تر است به پرستاران بیش از در هر زمان.”

تلویزیون دولتی گزارش داد که ایران در حال اعزام تیم به صفحه نمایش مسافران ترک شهرهای بزرگ در 13 استان کشور از جمله پایتخت تهران. اما ایران دارای 31 استان و مقامات گرفته نشده گام به قفل کردن این کشور در سازمان ملل متحد از عراق و لبنان.

تیم بررسی مسافران درجه حرارت و ارسال خواهد شد کسانی که با تب به مراکز قرنطینه. ایران بوده است ترغیب مردم به ماندن در خانه اما بسیاری از آنها را نادیده بگیرید.

ظاهرا در تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس در ایران منتشر کرده است 85,000 زندانیان به طور موقت ترک سخنگوی قوه قضائیه غلامحسین اسماعیلی روز سه شنبه گفت. او گفت: که شامل نیمی از “امنیت مربوط به” زندانیان بدون توضیح. کشورهای غربی خواست تا از ایران برای آزادی دو تبعه و دیگران برگزار شد گفته به عنوان تراشه چانه زنی در مذاکرات است.

در میان کسانی منتشر شده است که محمد حسین کروبی پسر رهبر مخالفان مهدی کروبی بود که در زندان برای نزدیک به دو ماه.

پادشاهی اردن اعزام نیروهای نظامی در خارج از شهرهای بزرگ برای جلوگیری از سفر روز سه شنبه. همچنین دستور به توقف انتشار روزنامه ممنوع تجمع بیش از 10 نفر و تاسیس یک منطقه قرنطینه در دریای مرده هتل ها. آن را متوقف تمام بخش خصوصی کار می کنند و حمل و نقل عمومی نیز هست.

در عمان, سلطان اعلام کرد هر کسی که از خارج از کشور خواهد بود موضوع را به قرنطینه. همچنین لغو محدودیت های اعمال شده در voice-over-IP, اینترنت, تماس, خدمات, که مشترک در سراسر خلیج فارس کشورهای عربی است.

در ضمن در اسرائیل, وزارت دفاع بود به رول از طرح خود برای استفاده در نزدیکی هتل خالی امکانات ویران شده توسط تصادف در گردشگری به عنوان مراکز بازیابی برای بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

دو هتل در حال شروع به دریافت بيماران در روز سه شنبه با دیگران به احتمال زیاد به دنبال دارد. امکانات به نظارت توسط مقامات پزشکی با بیماران قرنطینه در اتاق و غذا و دیگر امکانات رفاهی تحویل به اتاق توسط حفاظت کارکنان هتل.

وزیر دفاع اسراییل Naftali Bennett دستور سهشنبه اجازه می دهد تا به اسرائیل تنها کسانی که کارگران فلسطینی و تجار که کار ضروری در سلامت, کشاورزی پرستاری و ساخت و ساز. کارگران مجاز در خواهد ماند, در اسراییل به صورت بین یک تا دو ماه.

همچنین زیر یک شبه تصویب هیئت دولت اسرائیل داخلی شین بت سرویس امنیتی گفت آن آغاز خواهد شد استقرار آن تلفن-تکنولوژی ردیابی برای مبارزه با گسترش ویروس. شین بت اصرار به استفاده از محدود خواهد شد و تنها برای کمک به “نجات” و هشدار می دهند کسانی که در معرض شده اند. در میان پنهان کاری نگرانی های آن گفت: این تکنولوژی نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای به اجرا درآوردن قرنطينه و داده ها را تنها به طور موقت ذخیره می شود و در دسترس برای فقط یک گروه را انتخاب کنید از عوامل است. اورژانس فرمان موثر خواهد بود برای 30 روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im