وای Gen Z می خواهید حواس پرتی و عمل—از علامت های تجاری در طول بحران

کلید بینش:

  • واکنش های متفاوت بین نسل ها و تغییر به عنوان بیماری همه گیر در زمان خود ،

در حالی که مطالعات انجام شده در هفته های اخیر به امید درک آنچه نیاز مصرف کنندگان در یک اقدام بی سابقه جهانی بهداشت از بحران بسیاری از آنها به نظر می رسد فقط منعکس کننده آشکار به جای ساختن یک مطلب مفید چارچوب که از طریق آن برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در اطراف ما.

در مقابل, Dentsu Aegis آمد تا با مجموعه ای از مراحل—بر اساس پنج مرحله از غم و اندوه—برای کمک به جلب بیشتر از پاسخ دهندگان به نظرسنجی. درخواست مردم است که فاز آنها با شناسایی و چگونه است که در طول زمان تغییر پس از همه گیر شروع به ایجاد روشنگری مجموعه ای از اطلاعات برای کمک به مارک حرکت احساسی طوفان که مصرف کنندگان در حال حاضر هوازدگی.

“آنچه ما واقعا می خواستم برای انجام این است که نگاهی به COVID از طریق لنز از مصرف کنندگان نیاز متحده که به دلیل نوع از یک شکاف است که ما تا به حال دیده می شود” گفت: Joanna هکس vp یکپارچه استراتژی در Dentsu Aegis. “آنچه آنها در حال تجربه به این بحران آشکار? چه آنها برآورده نشده نیاز دارد؟”

در حالی که وجود دارد پنج مرحله به طور کلی اکثر مردم جای خود را در یکی از سه.
Dentsu Aegis

در علاوه بر این به کسانی که در سطوح مختلف نیاز به مطالعه همچنین مشخص شده تفاوت بین نسل های در مورد چگونه آنها در حال مصرف اطلاعات از مارک های. برای مثال بیش از نیمی از millennials و ژنرال Zers گفت: آنها در حال پرداخت توجه بیشتر از حد معمول به چه مارک های در حال انجام در حال حاضر و چگونه آنها در حال تبلیغات در طول بحران.

با شکستن این پاسخ را به مراحل پاسخ به بحران مطالعه می دهد برندها چیزی از یک نقشه راه برای چگونگی پیام رسانی باید تغییر حرکت رو به جلو.

در ابتدا مصرف کنندگان بزرگ شد بیشترین تمرکز بر روی سادگی مقابله با این بیماری همه گیر. آنها نگران این راه است که آن را تحت تاثیر خود شغل, لغو, رویدادهای احساس جدا شده و مبارزه با چگونه برای مراقبت از دیگران است.

در اولین موج از پاسخ های این بررسی نشان داد که نسل جوان می خواست حواس او را پرت از مارک های.
Dentsu Aegis

“درصد از پاسخ دهندگان بودند که به گفته آنها” به شدت نگران ” بود در واقع کاهش به مردم حرکت از طریق این فاز گفت:” مگان کین استراتژیست ارشد در Dentsu Aegis. در حالی که موج اول واکنش نشان داد حدود 60 درصد از مردم به شدت نگران است که کاهش یافته و به حدود 30% بعد از آن.

اما وجود دارد یک نسل جزء در آن مرحله ، در نسل جوان—Gen Z و وای—نگران بیشتر در مورد وقایع زندگی می شود و سلامت روان خود را. Gen X بود نگران مردم در مراقبت از خود و متولدین شد بیشتر نگران ابتلا به ویروس خود را و چگونه اقتصاد خواهد بود نهفته است.

به عنوان افراد منتقل شده از “شوک اولیه” به مراحل پس از آن که Dentsu پژوهشگران به نام “آمدن به grips” و “زندگی جدید در حالت عادی” آنها دریافتند که به طور کلی مصرف کنندگان به دنبال کمتر حواس پرتی و پشتیبانی و بیشتر از مارک های. به عنوان مردم استفاده می شود به جدید خود را روال و ترس در ارتباط با کسانی که برداشت اولیه از بحران پوشیدن آنها شروع به انتظار بیشتر از مارک های.

بعد Millennials و Gen Z هنوز هم می خواستم حواس او را پرت—اما آنها همچنین می خواستم به می دانم که چگونه به کمک.
Dentsu Aegis

در حالی که افراد متعلق به نسل می خواستم ببینم مارک های حمایت از کارکنان خود را و کمک به کسانی که در نیاز millennials و Gen Z ابراز تمایل به درگیر شدن در بحران—و می خواستم مارک به آنها نشان می دهد چگونه به انجام این کار است. اما حتی به عنوان نسل جوان می خواهید برندها به آدرس گیر آنها هنوز هم آن را درک برندها کمک به آنها را به ذهن خود را از آنچه اتفاق می افتد.

اما در سراسر هیئت مدیره, مصرف کنندگان گزارش شده است که تحت تاثیر آنچه که آنها از دیدن کلی از مارک های. “مصرف کنندگان فکر می کنم که مارک در حال انجام یک کار خوب پله تا” کین گفت: “واقعا وجود دارد که اشتها برای دیدن بیشتر از آن در هفته های آینده.”

به عنوان یک سرویس به جامعه ما خیلی از ما coronavirus مربوط به پوشش برای همه در دسترس است با رایگان Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>