Millenial متمرکز مبلمان خدمات اجاره Fernish به گسترش به بازارهای جدید

بینش کلیدی:

  • زمان مناسب است به عنوان Fernish است به احتمال زیاد برای بهره مندی از ورشکستگی مبلمان خرده فروشان.
  • این شرکت reimagining چگونه آن ارتباط برقرار خدمات به عنوان یکی از راحتی.

صفحه اصلی مبلمان سرویس اشتراک Fernish در حال گسترش به بازارهای جدید در این سال است.

گسترش برنامه آمده پس از Fernish رشد درآمد خود را ده بار در طول 2019. مبلمان خانه ارائه شده است به احتمال زیاد برای رسیدن به یک شبیه مسیر رشد در سال 2020, مدیر عامل شرکت مایکل بارلو گفت Adweek.

دو و نیم سال, شرکت و مانند دیگران از آن بهره مند میشوند و به احتمال زیاد برای بهره مندی از های اخیر ورشکستگی مبلمان خرده فروشان مانند هنر ون مبلمان و Pier 1 Imports, او گفت:.

آن را یک برنامه به طور بالقوه بازار بزرگ با حدود 55 میلیون اجاره آپارتمان بارلو گفت. با Fernish مشتریان توپخانه اجاره به طور متوسط هزینه از $150 – $200 در هر ماه اگر شرکت تنها قطاری تک رقمی درصد از کسانی که مستاجرها که برابر به بیش از یک میلیارد دلار در فروش.

Fernish در حال حاضر ارائه می دهد اجاره مبلمان در سیاتل و لس آنجلس و آن برنامه این است که برای اضافه کردن دیگر بالای بازار مانند دنور و آستین به عنوان مثال گفت: بارلو “با توجه به این که داده ها نشان می دهد مشتریان ما به حرکت به از و در اطراف است.”

در واقع در چند سال آینده Fernish برنامه ای برای حضور در بالا 20 بازار در ایالات متحده است که به احتمال زیاد شامل عمده مناطق شهری مانند نیویورک و شیکاگو است.

این شرکت در نظر آن استراتژی رشد اندازه گیری می شود به عنوان آن را بر روی خود را چگونه کسب و کار موجود انجام می دهد.

“اگر L. A. حرکت به سرعت به سمت آن اهداف ما چراغ سبز بازارهای اضافی,” او گفت:.

به عنوان بخشی از این رشد تلاش های این شرکت پرده برداری کرد قبل از تجاری خود در روز جمعه که شامل یک لوگوی جدید شعار و تصاویر که بر این خدمات جنبه از کسب و کار. جدید هندسی, لوگو نشان دهنده حرف اول را در این نام تجاری نام. در Fernish وب سایت انتزاعی تصویر بصری مورف به یک سری از اتاق را تشکیل می دهند و سپس نتیجه گیری با یک گرافیک از یک کامیون در حال حرکت دور نورد. شعار “صفحه اصلی.ساخته شده است.” در همین حال قرار می دهد تاکید بر روی صفحه اصلی به عنوان یک محل ساخته شده است که به معنای واقعی کلمه با مبلمان.

Fernish استفاده از خدمات خارجی با نام تجاری استودیو هرمان-Scheer از لس آنجلس با توجه به Barlow. طراوت از Fernish تجاری نیز بخشی از این شرکت در تلاش برای غلبه بر انگ متصل به مبلمان اجاره vis-a-vis Rent-a-مرکز بود که شناخته شده برای آن درنده قیمت گذاری شده است. این سرویس اشتراک می خواستم به reimagine چگونه آن را ابلاغ کسب و کار است که به عنوان یک شیوه زندگی است که ارائه می دهد به راحتی به طور فزاینده تلفن همراه مشتریان به نوبه خود جذاب به millennials.

گسترش و تغییر علامت تجاری بخشی از شروع تا تلاش های مداوم برای رشد این شرکت پس از افزایش 30 میلیون دلار در سرمایه گذاری و حمایت کمی بیش از یک سال پیش. دور در ژانویه 2019 به رهبری تکنولوژی املاک و مستغلات سرمایه گذاری و شامل اگاه بنیانگذار اسکات کوک و آمازون جهانی سر از مصرف کننده جف Wilke (آمازون خود را می کند خود را ندارد و سهام).

این لوگوی جدید.

Fernish است به احتمال زیاد به افزایش سرمایه بیشتر پس از آن ثابت مدل آن در بازار که در آن نقطه آن را به سرمایه گذاران خود را با یک گام برای ورود به ده دیگر بازارهای بارلو توضیح داد.

بارلو همراه با بنیانگذاران و رئیس محصول افسر لوکاس كبس (كفس) بر این باورند که زمان برای یک شرکت مانند Fernish درست است که نسل جوان تمایل به تغییر مشاغل و شرکت ها و همچنین مکان های بیشتر ساخت مبلمان اجاره بیشتر جذاب است.

“جهانی را تصور کنید که در آن شما باید اصطکاک تجربه از زندگی که در آن شما می خواهید برای زندگی” بارلو گفت.

Fernish هدف مشتریان از نسل وای و نسل Z در حال حاضر عادت کرده اند به اشتراک خدمات مانند Netflix و آمازون نخست پس از فروش این مدل که در اصل یک خانه مبلمان نسخه از اجاره باند دشوار نیست بارلو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de