Mikey گارسیا برنده تصمیم به اتفاق آرا بیش از جسی وارگاس

FRISCO, Texas — Mikey گارسیا بازگشت از تنها حرفه ای از دست دادن 11 ماه پیش به پیروزی 12-دور تصمیم به اتفاق آرا بیش از لاس وگاس بومی جسی وارگاس در شنبه شب در یک سبک وزن تقلا.

گارسیا (40-1, 30 کوس) در زمان کنترل در پنجمین دور زمانی که او زدم وارگاس (29-3-2, 11 کوس) با یک راست به سمت چپ صورت. در هفتم, گارسیا کوبیده وارگاس در برابر طناب در بسته 10 ثانیه.

در ماه مارس گذشته گارسیا نقل مکان کرد و تا دو وزن طبقات به عنوان سبک وزن قهرمان به چالش Errol اسپنس جونیور برای IBF 147-پوند قهرمانی در تلاش برای ادعا می کنند یک عنوان در وزن پنجم کلاس. اسپنس برنده یک تصمیم به اتفاق آرا در نظر گرفتن هر دور.

وارگاس است 2-2-2 در شش دعوا دو قبلی ضرر و زیان در آینده اتفاق آرا تصمیم گیری در برابر تیموتی برادلی در سال 2015 و مانی پاکیائو در سال 2016.

5-پا-11 وارگاس به حال سه اینچی لبه در رسیدن به (71 اینچ به 68) بیش از 5-6 گارسیا که 30 است.

گارسیا از اخنرد کالیفرنیا برگزار شد عنوان در تاریخ سبک وزن, سبک وزن, تاریخ و سبک و ورزشکار پروزن. او رفته فاصله در پنج دعوا مستقیم و شش نفر از آخرین هشت.

وارگاس از لاس وگاس سابق سبک وزن قهرمان سابق فوق العاده سبک titleholder.

در undercard در فورد, مرکز سابق چهار بخش قهرمان جهان Roman “Chocolatito” گونزالس از نیکاراگوئه متوقف قبلا شکست نخورده خالد mariam q انگلستان با یک نهم-TKO دور به ادعای WBA فوق العاده او عنوان شده است. گونزالس است و حاکم او و نور او قهرمان که به اختصار برگزار فوق العاده او کمربند قبل از از دست دادن back-to-back دعوا در تایلند به Srisaket سور Rungvisai در سال 2017.

گونزالس (49-2, 41 کوس) زدم mariam q (26-1, 15 کوس) در واپسین ثانیه از دور هشتم. کمتر از 30 ثانیه به نهم Gonzalez فرود یک ضربت با مشت چپ به mariam q و به دنبال با یک قدرتمند راست به این صورت است که floored mariam q بود که در ساخت ششمین عنوان دفاع برای پایان دادن به کشمکش است.

شهر مکزیک خولیو سزار مارتینز (16-1, 12 کوس) حفظ خود WBC او عنوان در دفاع با 12-دور تصمیم به اتفاق آرا که دست ولز’ جی هریس (17-1, 9 کوس) اول خود را حرفه ای از دست دادن. مارتینز خون آلود هریس’ بینی در دور اول باز یک برش بیش از چشم چپ خود را در چهارمین زدم و او را به زانو راست در 10.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im