مایکروسافت ارائه می دهد 12 هفته مرخصی با حقوق به کارکنان با کودکان

مایکروسافت گفت: از آن ارائه خواهد شد 12 هفته مرخصی با حقوق به کارکنان با کودکان در حالی که مدارس بسته باقی می ماند با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

مایکروسافت evp Kurt DelBene فرستاده کارکنان یک ایمیل در مورد ابتکار جدید در مارس 6. این یادداشت را مشخص می کند که پدر و مادر می توانید این را در یک “پیوسته کاهش می یابد و یا متناوب بر اساس” بدین معنی که می توانید آن را همه در یک تکه یا یک روز و یا یک روز و یا بیشتر در هر هفته در طول برنامه ریزی سال تحصیلی.

این شرکت قبلا ارائه شده دو هفته مرخصی با حقوق برای تحت تاثیر پدر و مادر در ماه مارس, اما پس از آن بسیاری از مدارس در ایالات متحده بسته اند و کودکان یا متوقف تحصیل به طور کامل و یا نقل مکان به آموزش از راه دور برنامه های. مایکروسافت نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

یونسکو تخمین می زند که 91 درصد از جمعیت دانش آموزان در حال حاضر در خارج از مدرسه ارائه یک چالش به پدر و مادر دستکاری تغییرات در کار خود را در حالی که نظارت بر کودکان خود را در طول روز.

در اطراف دره سیلیکون و دیگر شرکت های فن آوری را به شدت به سعی کنید برای کمک به کارکنان: Facebook دادن 1000 دلار به هر یک از آن 45,000 کارکنان اپل و توییتر در ادامه به پرداخت ساعتی کارگران و پیمانکاران که قادر به انجام این کار در فرد شغل و شل مدیر عامل استوارت باترفیلد علنا گفت که کارکنان خود را به زمان و تمرکز بر خانواده است.

در ضمن همه است که به خوبی در دره سیلیکون. آمازون و Instacart کارکنان در ادامه اعتصاب بیش از شرایط کار و سیاست است. و در حالی که بسیاری از کارگران می تواند به ماندن در خانه و انجام کارهای خود را به فن آوری شرکت است که ارائه کالا و مواد غذایی به در خانه آمریکایی ها تلاش کرده اند به مراقبت از خود.

به عنوان یک سرویس به جامعه ما coronavirus-مربوط به مقالات در دسترس هستند برای همه با آزاد Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>