مایکل بلومبرگ را Instagram الگوی رفتاری کمپین نیروهای Facebook به آدرس جدید فرم از تبلیغات سیاسی

مایکل بلومبرگ مم مبارزات انتخاباتی در Instagram ممکن است طنین با رای دهندگان بالقوه اگر این دیدگاه هر نشانه اما تاکتیک های منحصر به فرد مجبور Instagram و پدر و مادر شرکت Facebook به سرعت تعیین نحوه رسیدگی به تبلیغات سیاسی در قالب مارک محتوا.

Facebook, امروز گفت که سازندگان و اثرگذارندهها مجاز به کار با نامزدهای سیاسی در محتوا به عنوان طولانی به عنوان آنها فاش پرداخت مشارکت از طریق شبکه اجتماعی مارک محتوای ابزار و آن را برای مردم روشن است که این محتوا شده بود با ترکیب مارک مطالب برچسب شده است.

محتوای این نوع پوشش داده نمی شوند Facebook سیاسی تبلیغات قوانین به عنوان شرکت اشاره کرد که Facebook دریافت نمی پرداخت برای مارک محتوا در آن پلت فرم شبکه های اجتماعی را تبلیغ-هدف قرار دادن قابلیت ها در بازی.

این شرکت توضیح داد که آن را ممنوع نهادهای سیاسی خود را از در حال اجرا مارک محتوا به طور پیش فرض به عنوان سیاست های خود را پوشش مارک محتوای اعمال می شود به تمام اشکال کسب درآمد بر روی پلت فرم آن و نه فقط تبلیغات است. این پلت فرم اضافه شده این سیاست اجتناب از هر گونه خطر از کسب درآمد محصولات—مانند در جریان تبلیغات تصویری و اشتراک—دیده می شود به عنوان راه هایی برای کمپین برای جمع آوری کمک های پولی.

اما اگر هر یک از این پست ها توسط سازندگان و اثرگذارندهها در حال افزایش هستند و سپس در نظر گرفته شود تبلیغات سیاسی و موضوع را به تمام Facebook الزامات و آنها را شامل می شود در آن آگهی کتابخانه که فروشگاه های سیاسی و مسئله های مربوط به تبلیغات و اطلاعات در مورد آن تبلیغات به مدت هفت سال.

Facebook گفت: این درخواست سازندگان و اثرگذارندهها که درگیر در بلومبرگ مم کمپین به عطف به ماسبق اعمال مارک مطالب برچسب كاربردي پست و اضافه کرد که این دستورالعمل در محل هستند تنها در ایالات متحده در حال حاضر به عنوان آن را همچنان به تکامل سیاست های خود.

این شبکه اجتماعی در بیانیه ای گفت: “پس از شنیدن از کمپین های متعدد ما موافق است که وجود دارد یک محل برای مارک محتوا در بحث سیاسی در سیستم عامل های ما. ما اجازه می دهد ایالات متحده بر اساس نامزدهای سیاسی به کار با سازندگان برای اجرای این محتوای ارائه شده سیاسی نامزدها مجاز و سازندگان افشای هر گونه پرداخت از طریق مشارکت ما مارک محتوای ابزار”است.

به بلومبرگ کمپین نه آدرس Facebook سیاست حرکت می کند گفت: در یک ایمیل گفته: “مایک بلومبرگ 2020 تیمی اجتماعی سازندگان برای همکاری با این کمپین از جمله مم جهان است. در حالی که یک الگوی رفتاری استراتژی ممکن است جدید برای ریاست جمهوری, سیاست ما در حال شرط بندی که از آن خواهد شد یک جزء موثر برای رسیدن به مردم به جایی که آنها هستند و رقابت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قدرتمند دیجیتال عملیات.”

همانطور که در اوایل این هفته بلومبرگ مبارزات تیمی با الگوی رفتاری 2020—یک گروه از بالا مشخصات مم حساب به رهبری جری رسانه ای مدیر عامل میک Purzycki—برای خرید چند پست در محبوب Instagram الگوی رفتاری حساب با میلیون ها نفر از پیروان هر کدام.

این پست تمام ویژگی های جعلی پیام های مستقیم بین بلومبرگ حساب و الگوی رفتاری حساب با سابق درخواست دومی برای کمک به او را به نگاه “سرد” قبل دموکراتیک مقدماتی.

این پست به نظر می رسد که تا به حال در مقابل اثر به عنوان اکثریت نظرات از Instagrammers لعنتی این الگوی رفتاری حساب برای درگیر شدن با بلومبرگ در وهله اول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>