مایکل بلومبرگ Bankrolls بزرگ رسانه های اجتماعی و پیام متنی تلاش در کالیفرنیا

این کمپین دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ با استفاده از میلیاردر گسترده منابع مالی با پرداخت بیش از 500 نفر در کالیفرنیا برای حمایت از نامزدی خود را از طریق رسانه های اجتماعی پست ها و پیام های متنی را به دوستان خود.

وال استریت ژورنال گزارش داد که تلاش های باد می تواند هزینه میلیون ها دلار با استناد به افراد با دانش و ابتکار و اسناد و مدارک به دست آمده توسط روزنامه.

بلومبرگ را در اولین دموکراتیک ریاست جمهوری مناظره انتخابات در لاس وگاس پنج شنبه شب و در عین حال مبارزات انتخاباتی خود بوده و چکش دور در رسانه های اجتماعی.

در اوایل این ماه این کمپین همکاری با الگوی رفتاری 2020 یک گروه از بالا مشخصات مم حساب به رهبری جری رسانه میک Purzycki در یک Instagram الگوی رفتاری کمپین از طریق برخی از این حساب که مجبور Instagram پدر و مادر Facebook به آدرس چگونه آن دسته تبلیغات سیاسی در قالب مارک محتوا.

این مجله گزارش داد که بلومبرگ کمپین با استفاده از استراتژی تلاش برای نفوذ رای دهندگان بالقوه مردم از طریق آنها در حال حاضر می دانیم و اعتماد که مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موفقیت را در اجرای انتخابات ریاست جمهوری 2016.

سابرینا سینگ ملی سخنگوی بلومبرگ کمپین تایید یک ایمیل به Adweek که بیش از 500 “معاون زمینه سازمان” شد استخدام به استخدام آموزش و فعال کردن دوستان و خانواده در شبکه های خود را برای حمایت از بلومبرگ ، با استفاده از جمله های دیجیتال مکالمات (پست های اجتماعی) فرد مکالمات (پیام های متنی) و استخدام کردند.

سینگ افزود که هیچ سهمیه برای پست های اجتماعی و کسانی که پست های کارکنان خود محتوای خود به خود کانال های اجتماعی و نه تبلیغات.

کسانی که معاون زمینه سازمان نیز مسئول garnering پشتیبانی از حوادث مانند روز عمل و get-out-the-رای تلاش.

این مجله گزارش داد که معاون زمینه برگزار خواهد آنها را دریافت 2500 دلار در هر ماه به کار 20-30 دقیقه در هر هفته است که کنترل کیفیت تیم کمک خواهد کرد اطمینان حاصل شود که پست های اجتماعی مناسب هستند و در پیام.

پیشنهاد پیام های اشاره شده در اسناد شامل “مبارزه برای حقوق برابر شده است یکی از بزرگ دعوا مایک زندگی” با اشاره به بلومبرگ اولیه برای حمایت از ازدواج همجنسگرایان و “Ha! حتی جمهوری خواهان فکر می کنم Mike ما است بهترین شرط بندی برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن! اجازه دهید آنها را اثبات کند حق” که مربوط به یک مقاله خبری به نقل از فعالان سیاسی محافظه کار که احساس کردند به شدت در مورد بلومبرگ چشم انداز با توجه به مجله.

به بلومبرگ کمپین نیز تا به حال برنامه ای برای جذب 2,500 “دیجیتال سازماندهی همراهان” به پرداخت $500 در هر ماه برای ارسال روزانه در رسانه های اجتماعی و به اشتراک گذاری لیست تماس خود را با کمپین پایگاه داده, اما یک سخنگوی کمپین گفت: مجله است که این برنامه را کنار گذاشته بودند.

500 plus معاون زمینه برگزار شد در ابتدا به عنوان “معاون دیجیتال سازمان” سخنگوی اضافه شده اما عنوان شد تغییر کند تا منعکس کننده این امکان سنتی فعالیت های انتخاباتی بخشی از وظایف خود را.

بسیار مانند Instagram الگوی رفتاری کمپین در اوایل این ماه قایقرانی در گفتگو با نادیا کومانچی از نظر اجتماعی عامل’ سیاست معلوم بود که آیا سیستم عامل مانند Facebook و توییتر تا به حال سیاست ها در محل به صورت پست و یا توییت در حساب های شخصی مردم در حال پرداخت توسط کمپین.

Facebook تا به حال نه در پاسخ به یک درخواست برای نظر اما یک Facebook سخنگو گفت این مجله که پست های سازندگان محتوا در Facebook و Instagram مورد نیاز labels اگر آنها پرداخت می شود برای مبارزات سیاسی در حالی که پست های کمپین کارکنان ندارد به عنوان تبلیغات سیاسی.

یک سخنگوی توییتر گفت Adweek یک ایمیل به در “توییتر سیاسی, آگهی, بان کی مون به طور خاص آدرس ترویج محصولات تبلیغاتی در توییتر. سیاست را پوشش نمی دهد محتوای آلی که ما به طور خاص آدرس در اینجا تحت عنوان ‘پرداخت مشارکت.’ هر گونه تلاش برای افزایش, رسیدن, سیاسی محتوا از طریق چیزی شبیه به ترویج توییتهایی خواهد سقوط ما تبلیغات سیاسی ممنوع و مجاز نیست در این سرویس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>