میامی مادر متهم به تقلید می کنی پسر ربوده شدن چهره اتهام قتل

میامی — میامی زن جعلی او پسر آدم ربایی پس از تلاش برای غرق او دو بار با شاهدان نجات پسر از یک کانال اول و دوم تلاش برای پایان دادن به در مرگ مقامات میگویند.

میامی-Dade دولت وکیل کاترین فرناندز Rundle گفت: پاتریشیا ریپلی, 45, است رو به تلاش و قتل عمد اتهامات و برگزار شد و در زندان با هیچ باند.

پسر Alejandro ریپلی, 9, مبتلا به اوتیسم بود و غیرکلامی. او در بر داشت شناور در کانال پنج شنبه.

در مصاحبه روز شنبه, فرناندز Rundle گفت: ریپلی ظاهرا سعی در غرق شدن پسر او یک ساعت زودتر در کانال های مختلف اما ساکنان نزدیک شنیده فریاد و نجات او. سپس فرناندز Rundle گفت: ریپلی سوار پسر او را به یکی دیگر از کانال.

“متاسفانه زمانی که او او را به کانال دوم و در آنجا بود هیچ کس وجود دارد,” فرناندز Rundle گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس. “او سعی کرد آن را یک بار مردم او را نجات. او زنده بود. او می تواند زنده مانده اند. او در نظر گرفته شده و از تمام حقایق در مورد او را بکشند.”

فرناندز Rundle گفت: کالبد شکافی انجام شد در پسر پنج شنبه برای تعیین اگر او تا به حال صدمات دیگر و یا شاید تا به حال چیزی سمی در سیستم خود را. او گفت: هیچ تصمیمی گرفته نشده که آیا دادستان به دنبال مجازات اعدام.

فرناندز Rundle همچنین اشاره کرد که چون پسر بود و غیرکلامی او نمی توانست خود گفت اولیه امدادگران آنچه اتفاق افتاده بود با مادرش.

“او نمی تواند هر چیزی می گویند به او را نجات. بحث ما در مورد کودکان بی صدا. این است که سطح دیگری از voicelessness. او ناتوان از گفتن این که ” مامان من را در آب.”

پدر, آلدو, Ripley, در اشک را شکست بعد از یک پیوند دادگاه. بین sobs او گفت: “ما عشق Alejandro و ما رو آزرده با هر آنچه که آنها در مورد گفت: همسر من است. این واقعی نیست.”

وکیل نلسون رودریگز-وارلا گفت: “جمع آوری یک تیم حقوقی “بنابراین او این فرصت را برای پشتیبانی کردن او نام خوب” و خواست عمومی برای رزرو قضاوت برای زمانی که اطلاعات بیشتر بیرون می آید.

“واضح است که یک معامله بزرگ در حمایت از او,” او گفت:. “همه حساب شده است بسیار عالی پسر عالی فرد یک خانواده بزرگ به عنوان شما می توانید از افرادی که در اینجا هستند.”

میامی-Dade اداره پلیس می گوید این اولین بار ادعا کرد که او در کمین دو مرد که خواستار مقابله با مواد مخدر و در زمان تلفن همراه خود را, قرص, و پسر قبل از فرار دوشنبه شب باعث کهربا هشدار در منطقه جنوب میامی.

پسر را از بدن بیرون کشیده شد از یک زمین گلف کانال اوایل روز جمعه به عنوان پلیس در ادامه به بازجویی از زن است.

دستگیری استشهاد می گوید او ارائه شده “اظهارات متناقض” و در نهایت مواجه شد با شهادت شاهدان و فیلم نشان دادن اولین تلاش برای فشار پسر به کانال.

این سند می گوید او recanted داستان او و اعتراف او سوار به سایت دیگر و led پسر به کانال های مختلف بیان کرد “او برای رفتن به یک جای بهتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de