MGM استراحتگاه شکایت بیش از نقض داده ها گزارش موثر بر 10.6 متر مهمانان

فلوریدا شرکت حقوقی طرح دعوی در دادگاه در برابر MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی بیش از یک نقض داده ها در سال گذشته است که ممکن است تحت تاثیر قرار به عنوان بسیاری از 10.6 میلیون سابق مهمانان هتل با توجه به گزارش رویترز.

این طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط قانون شرکت مورگان و مورگان مدعی MGM قادر به محافظت از مشتریان خود این گزارش گفت:.

MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی منتشر شد بیانیه ای در اوایل این هفته تایید این شرکت هک شد در تابستان گذشته با برخی از اطلاعات — از جمله برخی از مهمانان رانندگان مجوز و گذرنامه اطلاعات به سرقت رفته از یک ابر سرور.

ZDnet اولین گزارش روز چهارشنبه که اطلاعات شخصی بیش از 10.6 میلیون سابق مهمانان هتل قرار گرفتند. MGM کاهش یافته است به تایید تعداد واقعی تحت تاثیر قرار مهمانان از آنجا که داده ها شامل بسیاری از موارد تکراری.

یک MGM سخنگو تایید کرد که این شرکت کشف شده کسی تا به حال به دست اورد دسترسی غیر مجاز به “مقدار محدودی از اطلاعات برای برخی از مهمان قبلی از MGM اقامتگاههای تفریحی.”

پس از کشف نقض این شرکت مطلع به طور بالقوه تحت تاثیر قرار مهمانان.

در مجموع حدود 52,000 افراد مطلع در مورد هک مطابق با قوانین ایالتی. بسیاری از کسانی که از داکوتای جنوبی است که قانون نیاز به اطلاع رسانی برای اکثر هک. حدود 1,300 از کسانی که تا به حال داده های حساس مانند گواهینامه رانندگی یا گذرنامه اطلاعات درگیر در هک.

این سخنگو گفت: این شرکت با اعتماد به نفس هیچ مالی پرداخت و یا رمز عبور داده شد و اکثر اطلاعات گرفته شده شامل اطلاعاتی مانند نام و شماره تلفن.

پس از کشف این نقض امنیتی MGM در دو cybersecurity قانونی شرکت برای کمک به تحقیقات داخلی بررسی و اصلاح این مسئله است.

“در MGM استراحتگاه ما را از ما مسئولیت برای محافظت از مهمان داده ها بسیار جدی است و ما باید تقویت و افزایش امنیت شبکه ما برای جلوگیری از این اتفاق دوباره” با توجه به سخنگو.

MGM استراحتگاه است به دور از تنها شرکت در صنعت مهمان نوازی به هک می شود با توجه به اسکات Watnik یک شریک در ویلک Auslander و روسای نیویورک شرکت امنیت سایبر عمل.

هتل ها و دیگر کسب و کار در صنعت مهمان نوازی هستند که توسط هکرها هدف قرار داده چرا که آنها “فروشگاه گسترده گنج احداث مخازن” مهمان داده Watnik گفت: در اوایل این هفته.

“این در حال تبدیل شدن همه بیش از حد معمول است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>