MGM اقامتگاههای تفریحی را به دنبال میزبان پاورهای NBA بازی در لاس وگاس

با عمده ورزش حرفه ای در خود نگه دارد در میان coronavirus همه گیر rumblings از رویدادهای ورزشی از سرگیری در لاس وگاس نگه داشتن ساختمان.

MGM استراحتگاه اقدام مدیر عامل لایحه Hornbuckle گفت: در این شرکت در سه ماهه اول سال جاری درآمد تماس پنجشنبه که کازینو غول پیکر بوده در گفتگو با ورزش های مختلف لیگ در مورد میزبانی بازی های بدون فن در امکانات خود را.

“ما شده اند در گفت و گو با لیگ ها و دیگر فعالیت های ورزشی در سراسر تلویزیونی تنها حوادث” Hornbuckle گفت. “بوکس MMA, NBA, NHL, و غیره. ما می توانیم میزبان برخی از آن. ما مجدانه … به انجام این کار است.”

MGM استراحتگاه دارای بیش از یک دوجین تفریحی زیر چتر خود در لاس وگاس بیشتر با رویداد ها و مراکز کنوانسیون که در آن چنین حوادث می گیرد.

“ما شده اند با نزدیک شدن خواص متعدد در مورد گزینه های احتمالی برای میزبانی بازی NBA از جمله MGM” NBA سخنگوی مایک باس گفت شنبه. “ما نه درگیر در هر اساسی بحث.”

در پایان از فصل در لاس وگاس یکی از بسیاری از امکانات مورد بحث NHL, معاون کمیساریای لایحه دالی گفت: اما NHL آماده نیست و برای تصمیم گیری نهایی است. “ما هنوز در حال بررسی همه گزینه های ما,” او گفت:.

MGM مقامات کاهش یافته است به نظر بیشتر در روز شنبه با استناد به سیاست های خود را از اظهار نظر در شایعه یا حدس و گمان است. نمایندگان از WNBA, MMA و MLS شد و نظر در دسترس نیست. همه باید گفت که قبلا آنها بررسی همه گزینه ها برای از سرگیری بازی اما که آنها به ساخت هر گونه تصمیم گیری نهایی با توجه به سیال طبیعت از این وضعیت است.

تاد duBoef رئیس جمهور از لاس وگاس بر اساس بوکس تبلیغاتی شرکت های برتر رتبه شرکت تایید شنبه که گروه تا به حال مذاکرات با MGM در مورد میزبانی مسابقات بوکس بدون فن.

“آره ما تا به حال بحث های بسیاری با آنها” duBoef گفت. کسانی که مذاکرات را به نظر می رسد بمانیم. “به نظر می رسد مانند آن را برای تبدیل شدن به یک واقعیت است.” “انجام دعوا از لاس وگاس از یک محل ثابت برای مدت زمان طولانی بدون طرفداران به عنوان گام اول است.”

با رتبه بالا و دیگران هنوز هم در انتظار جهات از دولت و رهبران محلی و نوادا ورزشی, کمیسیون, جزئیات هنوز در حال توسعه چگونه دعوا خواهد گرفت.

“ما در حال کار دست در دست با (دولت coronavirus) نیروی کار به عنوان آنها در حال رهبری این پروتکل که رفتن به راه اندازی” duBoef گفت. “این یک کمی زودرس, اما ما می خواهید به آماده شدن برای رفتن به زمانی که این شهرستان آماده است برای باز کردن … ما می خواهیم به کار دست در دست با رگولاتور و فرمانداری.”

یک پیشنهاد ارسال به NBA و WNBA که نیویورک تایمز بررسی نشان داد MGM در برنامه ریزی برای میزبانی لیگ در شهر گناه. طرح خود را که در اصل اشغال یک بلوک از لاس وگاس که در آن بازیکنان می ماند و به رقابت بپردازند.

با توجه به بار بازیکنان اجازه داده می شود به خانواده خود را با آنها. لیگ و پخش رسانه های کارکنان خواهد بود در دست نیز هست. همه دسترسی به امکانات داریم از لاس وگاس سفر از جمله قمار.

محور MGM در NBA پیشنهاد است ماندالای خلیج توچال که 4,700 اتاق در سه متصل هتل در انتهای جنوبی لاس وگاس: این Mandalay Bay, چهار فصل و دلنو. آنها همچنین متصل محصور گردشگاه به اقصر هتل جایی است که MGM کارکنان خدمات مانند خانهدار و مواد غذایی زندگی می کنند.

این بار گزارش 24 دادگاه های بسکتبال می تواند ساخته شده است در ماندالای خلیج, مرکز همایش که دهانه 2.1 میلیون ناخالص فوت مربع. پنج دادگاه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تلویزیونی بازی های باقی مانده در دادگاه های در حال استفاده برای عمل.

NBA دارای تجربه انجام چنین رویداد. سالانه G لیگ زمستان نمایشگاه برگزار شده است در ماندالای خلیج مرکز کنوانسیون گذشته دو Decembers. این بازی ها برگزار می شود به نمایش گذاشتن بازیکنان در لیگ توسعه NBA و بازی بدون طرفداران و پخش در تلویزیون و آنلاین.,

Thomas & Mack Center در UNLV که میزبان NBA سالانه تابستانی لیگ نیز اشاره شد به عنوان در دسترس توسط MGM با توجه به گزارش تایمز.

MGM پیشنهاد به NBA نیز شامل گسترده بهداشت و ایمنی روشهای اما نه به طور کامل گذاشته. هر کسی وارد هر رفت و آمد مکرر و یا امکانات در استفاده از این بازی می توانست به توافق برسند به بهداشت و قرنطینه پروتکل نیاز به آنها را به باقی می ماند در این مجتمع رفت و آمد مکرر برای کل مدت اقامت.

MGM استخدام ایمنی و بهداشت مشاور به عنوان یک مشاور برای خود طرح و گفت: این امر با ارائه همه لازم پزشکی تجهیزات تست با توجه به گزارش تایمز.

تماس با میک Akers در [email protected] یا 702-387-2920. Follow @mickakers در توییتر. نقد و بررسی-مجله تحریریه دیوید هاردکور, کون بزرگ باعث شد برای این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>