رسول از Facebook توسعه دهندگان پیوستن به نیروهای در Coronavirus

رسول از Facebook معرفی دو طرح با هدف حمایت از دولت و سازمان بهداشت جهانی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس: با همکاری چند تن از توسعه دهندگان به ارائه خدمات رایگان آنها را قادر می سازد به استفاده از نرم افزار به مقیاس پاسخ های خود را و یک آنلاین hackathon برای تشویق توسعه دهندگان به ساخت راه حل پیام های مربوط به بحران است.

معاون رئیس جمهور از رسول استن Chudnovsky دقیق هر دو اقدامات در یک پست وبلاگ در ساعت اندکی از صبح روز دوشنبه.

او نوشت: “جوامع در سراسر جهان در حال برخورد با قرنطينه و دیگر اختلال در زندگی روزمره به دلیل شیوع کروناویروس. به عنوان شایع است در هر بحران مردم با استفاده از کانال های دیجیتال مانند مسنجر به ماندن متصل شده و دریافت اطلاعات از اعتماد مقامات بهداشتی هستند که در خط مقدم مبارزه با این جهانی و همه گیر.”

چند Messenger توسعه دهنده شرکای خواهد شد ارائه رایگان خدمات دولت در بهداشت و درمان و سازمان ملل متحد سازمان بهداشت و درمان برای کمک به آنها با استفاده از این برنامه به ارائه اطلاعات به موقع و دقیق.

نمونه شامل کمک به آنها در ایجاد پاسخ خودکار برای مقابله با پرسش های متداول, آموزش, آنها موثر ترین راه برای به اشتراک گذاشتن به روز رسانی خود را با مخاطبان و نشان دادن آنها بهترین راه برای انتقال یکپارچه از خودکار مکالمات به چت با مردم زندگی می کنند زمانی که لازم است.

Chudnovsky آرژانتین گفت: وزارت بهداشت و وزارت نوآوری در حال نورد از یک مسنجر تجربه پنج شنبه برای پاسخ به سوالات عمومی در مورد کوروناویروس و ارائه خدمات سریع و قابل اعتماد و رسمی مشاوره 24 ساعت در روز و دیگر سازمان ها در حال حاضر با استفاده از مسنجر در این مد شامل یونیسف و وزارت پاکستان ملی خدمات بهداشتی و مقررات و هماهنگی (NHSRC).

رسول از Facebook

ظفر میرزا ویژه, معاون نخست وزیر پاکستان در سلامت گفت: در پست وبلاگ “Facebook حمایت در جهانی coronavirus بحران خواهد شد بسیار مهم برای تقویت آگاهی عمومی و توانمند سازی شهروندان ما با کلید نکات بهداشتی است که برای نگه داشتن جوامع امن در پاکستان و در سراسر جهان است. رسول تجربه اجازه می دهد تا ما در وزارت کشور به مقیاس حمایت از ما و خدمت به شهروندان به دنبال به روز کردن اطلاعات در coronavirus در حالی که نگه داشتن خط تلفن ما باز برای بیشتر موارد حیاتی است.”

رسول نیز همکاری با hackathon ارائه دهنده Devpost دعوت از توسعه دهندگان در سراسر جهان برای شرکت در یک آنلاین hackathon با هدف پیدا کردن راه هایی برای اهرم رسول پلت فرم برای حل مسائل مربوط به Covid-19 مانند اجتماعی فاصله گرفتن و نگه داشتن افراد تحصیل کرده و مطلع است.

Chudnovsky گفت: شرکت کنندگان را تشویق به ساخت هر دو محلی و راه حل های جهانی و آنها را دریافت منحصر به فرد دسترسی به مسنجر و مرتبط با محتوا مانند Facebook آموزش زنده با کارشناسان محصول و سایر مواد آموزشی.

برندگان دریافت مشاوره از Facebook مهندسین به منظور راه حل های خود را به زندگی به عنوان به خوبی به عنوان دعوت نامه برای حضور در جهانی توسعه دهنده کنفرانس F8 2021 که در آن آنها خواهد شد و شرکت در این رویداد را hackathon.

Chudnovsky به این نتیجه رسیدند: “ما متعهد به اعمال نفوذ منابع ما و رسول را در رسیدن به ابزار و تکنولوژی به اطمینان حاصل شود که دولت در بهداشت و درمان و سازمان های غیر دولتی (غیر دولتی) در سراسر جهان به منابع آنها نیاز به به اشتراک گذاری به موقع و دقیق اطلاعات در coronavirus برای نگه داشتن مردم در امن و آگاه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im