سلامت روان, نکاتی برای بازاریابان; کوچک Biz کمک ممکن است در یک قیمت برای مارک های بزرگ: روز جمعه اولین چیزهایی که اول

به انجمن خوش آمدید چیزهایی اول اول, Adweek روزانه منابع برای بازاریابان است. ما خواهید بود با انتشار این مطالب برای اولین چیزهایی که برای اولین بار در Adweek.com هر روز صبح (مثل این پست) اما اگر شما ترجیح می دهند که آن را مستقیما به صندوق پستی خود را, شما می توانید ثبت نام برای ایمیل اینجا.

آنچه در سازمان در حال انجام برای حمایت از سلامت روانی کارکنان خود را

ما بررسی بیش از 75 بازاریابان و آژانس رهبران در آنچه آنها انجام می دهند برای حمایت از کارکنان خود را روانی خوبی بودن. سازمان ها و مارک های چنین به عنوان DiGennaro ارتباطات Futurebrand و Publicis Groupe مشترک است که آنها به تمدید عضویت رایگان برای کارکنان خود را به teletherapy و مدیتیشن نرم افزار.

برای پدر و مادر در تلاش برای تعادل خود را در طول زمان این مستند آژانس Levelwing مرتب چک-ins برای کمک به کارکنان با بچه های خود را مدیریت حجم کار در حالی که مستقر در میشیگان آژانس Doner ایجاد یوگا و تغذیه برنامه برای کارکنان’ کودکان است.

ادامه مطلب: دیگران گرفته اند بیشتر-از-این-روش جعبه مانند آژانس شیمی است که جای پای این لایحه برای دانشگاه ییل آنلاین درس علوم تندرستی است که می آموزد روش برای رسیدن به شادی است.

  • توجه: هر هفته و یا تا ما بررسی سازمان ها و شرکت های دیگر در مورد فرهنگ محیط کار و نکات حرفه ای. برای ما ایمیل بفرستید در [email protected] برای دریافت آینده نظرسنجی.

IPG مدیر عامل شرکت مایکل راث می گوید برگزاری شرکت “نمی خواهد عجله خود را به دفاتر ما’

در داخلی, یادداشت های ارسال شده به شرکت کارکنان IPG مدیر عامل شرکت مایکل راث گفت: برگزاری شرکت را به سهولت بازگشت به زندگی تن های مختلف از Omnicom مدیر جان رن را در یک مشابه داشته باشید. تماس با فرایند “یک ماراتن است نه یک با حداکثر سرعت دویدن” راث مورد بحث متناوب تیم و ادامه کار از راه دور برای برخی از کارکنان.

ادامه مطلب: راث گفت: IPG می توانند یاد بگیرند که چگونه از صنایع دیگر رسیدگی به بازگشت به فیزیکی محل کار قبل از ساخت که جهش.

  • مرتبط با: Omnicom است ادغام دو سازمان در Omnicom دقت بازاریابی گروه ادغام نزدیکی در سراسر جهان و Rapp در سراسر جهان است.

مصرف کنندگان مجازات مارک های بزرگ برای گرفتن کسب و کار کوچک کمک?

فدرال چک حفاظت از برنامه به معنای توزیع $349 میلیارد دلار کمک به کسب و کارهای کوچک از طریق فدرال اداره کسب و کار کوچک. با توجه به یک پاراگراف در 900-صفحه بسته نمرات از شرکت های بزرگ قادر بودند برای به دست آوردن کمک های فدرال به عنوان به خوبی.

قابل توجه چند شد مارک های برجسته از جمله Potbelly کریس روت Steakhouse زنجیره ای لس آنجلس لیکرز و Shake Shack, آخرین بازگشته است که این 10 میلیون دلار آن را دریافت کرده است. این علامت های تجاری بزرگ که پذیرفته کسب و کار کوچک کمک پول رنج می برند از هر گونه آسیب—های اعتباری یا مالی به عنوان یک نتیجه ؟

ادامه مطلب: صحبت ما با کارشناسان و برخی از آنان بر این باورند واکنش اجتناب ناپذیر است در حالی که دیگران فکر می کنم این علامت های تجاری ممکن است آن را گول زدن چون همه گیر می تواند در حفظ و آمریکایی ها در صفحه اصلی به اندازه کافی بلند برای خشم خود را به افول است.

با در فروشگاه نمونه در برگزاری مارک های خلاق

در فروشگاه مواد غذایی نمونه برداری یکی از موثر ترین تاکتیک های بازاریابی برای CPG برندها در مکث و به عنوان نتیجه برخی از آنها در حال پیدا کردن راه های خلاق به ادامه گرفتن محصولات خود را به دست مصرف کنندگان است. برای مثال ایان Wishingrad, co-founder از حبوبات راه اندازی سه آرزوها, راه اندازی یک درایو از طریق نمونه گیری تجربه خود را در جلوی خانه جلب توجه رسانه ها در این فرآیند است.

ادامه مطلب: دیگر برندها مانند Pipcorn را تبدیل به گزینه های دیجیتال و مباحث برای مصرف کنندگان که هرگز خریداری محصولات خود را قبل از.

به روز رسانی بیشتر از خرده فروشی جهان

امروز تلویزیون و جریان برجسته

  • پنج شنبه بود و یک روز شلوغ برای تلویزیون و جریان جهان است. برجسته ترین, شاید, شد, خبری که Sinclair Broadcast Group موافقت کرده است به پرداخت 48 میلیون دلار جریمه به کمیسیون ارتباطات فدرال به آن اقدام $3.9 میلیارد دلار کسب تریبون رسانه ها.
  • از 400 میلیون دلار رسید در WarnerMedia به انتظار کاهش 50 ٪ در محلی درآمد آگهی در فاکس Corp. جاری همه گیر تا به حال عمده اثرات منفی بر آگهی فروش در تقریبا هر رسانه های عمده شرکت با توجه به گزارش های درآمدی فصلی. و اکثر مدیران هشدار می دهند که بدترین است که به احتمال زیاد هنوز به آمده است.
  • ViacomCBS گفت: سرمایه گذاران که خود فله-تا جریان است که خواهد ساخت CBS همه دسترسی خواهد شروع به تحقق مدتی در تابستان امسال شامل برنامه نویسی اصلی به علاوه عنوان از برترین, شرط بندی, Comedy Central, MTV Nickelodeon است و اسمیتسونیان.
  • A+E Networks است که شعار این واقعیت است که آن را در حال حاضر 1000 ساعت مطالب جدید آماده برای هوا با یکی دیگر از 1000 ساعت و 50 فیلم در این آثار از جمله پروژه با رئیس جمهور بیل کلینتون, Leonardo DiCaprio, Robin Roberts and Jamie Lee Curtis.

بیشتر از امروز خبر بالا و برجسته

آگهی روز: Ryan Reynolds می خواهد شما را به خانه لذت های ساده (و حسرت) از نوار زندگی

در یک نقطه جدید برای حمل و نقل هوایی جین رایان رینولدز می خواهد شما را که روح بی پروا خوشگذرانی با سفارش بطری های آنلاین با 30 درصد از درآمد حاصل از اهدا به آمریکا Bartenders انجمن صنفی برای حمایت از bartenders که “واقعا از دست شما.”

بیشتر از آخرین

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de