مردان, سلامت, سلامت زنان تیم در رله برای تسکین

سلامت مردان و سلامت زنان تیمی در رله برای امداد رسانی که از آنها به عنوان “بزرگترین مجازی تمرین رله به نفع Covid-19 پاسخ و بازیابی.”

رله برای تسکین خواهد شد از ویژگی های 48 متوالی 30 دقیقه کلاس های تناسب اندام سرپرستی توسط سردبیران سلامت مردان و سلامت زنان و این تیم در Mindbody و مردم می توانند برای ثبت نام هر یک از این کلاس ها با 10 دلار هزینه رفتن به حمایت از راه متحده در سراسر جهان را Covid-19 جامعه پاسخ و بازیابی صندوق جهانی تناسب اندام جامعه است.

دو مجله شروع برنامه نویسی تمرینات روزانه از طریق Instagram Live در ماه مارس است.

Mindbody گفت که از ماه مارس بیش از 7000 studios برگزار شد اولین کلاس های مجازی با رزرو از طریق Mindbody برنامه تا 88.3% و عظیم 1,655% از طریق وب سایت خود را.

این شرکت اضافه شده است که 70 درصد از مشتریان خود را با استفاده از ضبط ویدئو در مقایسه با 17 درصد در سال 2019 و 75 درصد در حال استفاده از livestream کلاس از 7 درصد.

رله برای تسکین لگد کردن چهار شنبه, مارس 15 در 7 p. m. ET. درجه است که این رویداد را ارائه حمایت و Athleta است حمایت حمایت.

شرکت مربیان عبارتند از: آلیسون فلیکس (ورزشکار المپیک) آنجلا گارگانو (سه بار American Ninja Warrior), Julianne Hough (KNRGY) آنا قیصر (AKT), ماریا Kelling (تریسی اندرسون روش) Harry Keranen (KaisaFit) بروکس Laich (باز و بدنسازی), دوون Levesque (Performix خانه) مگان Roup (این حجاری جامعه) نمی Saladino (درایو 495), Ebenezer ساموئل (سلامت مردان تناسب اندام مدیر) و پیتر لی توماس (مشهور مربی تناسب اندام).

و کلاس را از استودیو از جمله CorePower Yoga, بازدم, Modo, یوگا, هیکل 57 تکه تکه 415 و Switchplayground.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>