دیدار Adweek زنان Trailblazers; خواب غول پیکر بنیانگذار شرکت برگ: روز دوشنبه اولین چیزهایی که اول

به انجمن خوش آمدید چیزهایی اول اول, Adweek روزانه منابع برای بازاریابان است. ما خواهید بود با انتشار این مطالب برای اولین چیزهایی که برای اولین بار در Adweek.com هر روز صبح (مثل این پست) اما اگر شما ترجیح می دهند که آن را مستقیما به صندوق پستی خود را, شما می توانید ثبت نام برای ایمیل اینجا.

Adweek زنان پیشگامان بحث الهام نقاط عطف زندگی حرفه ای و آینده پیروزی

امروز می خواهیم با یک توجه داشته باشید از Adweek ویژگی های ویرایشگر Kristina Feliciano:

“زمانی که ما مصاحبه میدارد ما را برای این سال زنان پیشگامان موضوع خلق و خوی بود و طبعا درونگرا. نه تنها همه گیر تغییر شکل زندگی در خانه و محل کار اما ملت بود (و همچنان) در یک فرهنگی نقطه اوج. در حالی که بسیاری از ما تعجب آنچه در آینده به ارمغان خواهد آورد زنان برجسته در اینجا فعال ساختن آینده آنها می خواهند—به دنبال پایان دادن به نژادی و نابرابری جنسیتی تسطیح زمین بازی و ساخت اتاق را برای کسانی که ممکن است در غیر این صورت نادیده گرفته می شود. در اینجا آنها بحث در مورد نقاط عطف زندگی حرفه ای افرادی که الهام بخش آنها آنچه را که آنها در حال تنظیم مناظر خود را در آینده و حتی خود را رفتن به آهنگ.”

مشاهده لیست کامل: بیش از دو دوجین زنان را تا لیستی از جمله Kara Swisher, Padma Lakshmi و دارا Treseder.

Adweek پوشش مصاحبه: Gabrielle Union در صحبت کردن چگونه شرکت ها می توانند گام تا و که الهام بخش او را به سینه باسن’

Adweek گفتگو با بازیگر/فعال/صاحب کسب و کار برای پیدا کردن که در آن او می شود اعتماد به نفس او چه واقعی صنعت تغییر به نظر می رسد و چگونه او را توانمند سازی و نشاط بخشی متنوع استعداد از طریق رشد تولید خانه من دیگر.

Infographic: با وجود نظارت عمومی مصرف کنندگان هنوز هم درگیر با مطالب مشهور

حتی به عنوان تاثیرگذاران به دست آوردن ده ها میلیون پیروان در رسانه های اجتماعی (سلام چارلی D’Amelio و خود را 70 میلیون پیروان در Infinite) مشاهیر هنوز هم محل شرکت به عنوان محصول endorsers برای برندها با توجه به یک مطالعه. در طول دو ماه اول قرنطینه Instagram پست از مارک های برجسته و مشاهیر دیدم 1.5 برابر بیشتر از ترافیک. تعقیب راز دئودورانت و سامسونگ Mobile X شاهد دستاوردهای عظیمی با تشکر از مشارکت با کوین هارت سوفیا بوش و Steve Aoki بود.

دیدن infographic: همه اقشار از برندها شاهد دستاوردهای بزرگ با تشکر از مشاهیر. در اینجا آنهایی که انجام داد.

خواب غول موسسان تقسیم نابرابر مشارکت

به عنوان بنیانگذاران خواب غول شروع به دنبال انظار عمومی پس از آنها علنا شناسایی بنیانگذاران ناندنی Jammi می گوید: او در بر داشت خودش را کنار به عنوان بنیانگذاران مت Rivitz ساخته شده خود را به صورت عمومی از سازمان است. Jammi در حال خروج از سازمان به عنوان یک نتیجه نوشتن در یک پست وبلاگ “من امیدوارم که دیگر درخشان WoC و به حاشیه رانده شده مردمی را ببینید خودتان در من و لازم نیست صبر کنید تا زمانی که من انجام داد. ریسک بیش از حد بالا برای شما به ناپدید می شوند.”

دلیل دیگری برای خروج: Jammi او آموخته بود که از سمت چپ انتقادی مکالمات در مورد Facebook تبلیغ تحریم.

آمازون است نه ممنوعیت Infinite در گوشی های تلفن کارکنان, بعد از همه,

آمازون در حال حاضر می گوید که یک ایمیل گفتن کارکنان به حذف Infinite از تلفن های خود را فرستاده شده در خطا. این ایمیل ادعا کرد این برنامه که متعلق به ByteDance می تواند به عنوان یک خطر امنیتی به دلیل ByteDance رابطه با دولت چین. در حال حاضر Infinite مسدود شده است در هند تهدید در استرالیا و به طور داوطلبانه از هنگ کنگ.

مرتبط با: بایت راه اندازی مجدد سیستم از تاک موج در فروشگاه App

به عنوان دولت آمریکا همچنین در نظر منع Infinite بایت به دست آوردن بخار. کاربران دانلود برنامه بیش از یک میلیون بار در هفته گذشته آن را به شماره 1 برنامه رایگان در فروشگاه App.

بهترین از بقیه: بیشتر داستان بالا و بینش

آگهی روز: قابل شنیدن می شود و لذتبخش فهرست به زمین کتاب های صوتی به عنوان پر زرق و برق تعطیلات (persian)

با آخرین انگلستان مبارزات رهبر بازار قابل شنیدن است خال خال فرصتی که در فرار از واقعیات به خصوص با تعداد کمی از مردم در سراسر جهان از رفتن در تعطیلات تابستان امسال—اما قطعا مایل آنها می تواند در دور بعد با همان روال و نگرانی. سازمان دیده بان آنها را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *