MediaMath میسازد خاموش 8% در میان Coronavirus نگرانی

Ad-tech شرکت تا به حال یک زمان سخت سال گذشته به عنوان بودجه شروع به خشک کردن میان دو پانچ افزایش داده و مقررات و تغییرات آینده به تبلیغ شخص ثالث و ردیابی کوکی ها. در حال حاضر اضافه وزن چگونه coronavirus را قطع کرده است از طریق چشم انداز ریخته بنزین در ad-tech صنعت در حال حاضر مواج آتش. جدید ترین شرکت در این طوفان کامل: MediaMath.

MediaMath مسلما دوم-بزرگترین خالص-بازی سمت تقاضا پلت فرم این هفته تایید کرد اخراج furloughs و اقدامات صرفه جویی در هزینه در مجموع حدود 8 درصد از MediaMath را تخمین 600-plus یافته. این شرکت همچنین تایید کرد که یک کاهش موقت در حقوق و دستمزد از 10 درصد و به طور موقت قطع آن 401(k) شرکت مطابقت برنامه برای MediaMath ایالات متحده کارکنان به عنوان شرکت آماده برای حدود دو رقمی کاهش در درآمد. جغرافیایی گسترش این کاهش همچنان نامشخص است.

“این COVID-19 همه گیر است که با داشتن یک تاثیر عمیقی در تمام فعالیت های اقتصادی و ما در حال آماده سازی کسب و کار ما به این آب و نامشخص زمان و در نظر گرفتن اقدامات است که تقویت موضع ما برای مدت طولانی از جمله تمرکز ما تلاش های استخدام در بحرانی موقعیت تنها کاهش هزینه ها و جبران خسارت و کاهش نقش خود را به عنوان لازم است” گفت: MediaMath جمهور کنراد Gerszke در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

اقدامات اعلام شد در اوایل این هفته به عنوان ad-tech شرکت در سراسر هیئت مدیره آماده به بند خود را برای تاثیر کامل از coronavirus بحران است. همکار اشاره کرد ad-tech لباس TripleLift اعلام کرد اقدامات مشابه به عنوان Q2 لگد کردن و سفر شرکت متخصص Sojern ریختن 50 درصد از کارکنان.

Criteo یک عموم لیست آگهی شرکت با تکنولوژی هفته گذشته با صدور بیانیه ای برآورد که COVID-19 خواهد تاثیر منفی درآمد $9-10 میلیون دلار در این سه ماهه. این همه می آید به عنوان یک IAB مطالعه نشان داد 24 درصد از رسانه های خریداران متوقف شد همه صرف در Q1 و بسیاری انتظار دارند که برای ادامه به Q2.

“این یک تغییر عمیق,” Gerszke ادامه داد. “آگهی بودجه تحت بررسی به عنوان الگوهای هزینه های و رسانه های مصرف در حال تغییر زنجیره تامین مختل و شرکت ها دوباره به فکر چگونه خود را برای رسیدن به مصرف کنندگان و مشتریان است.”

MediaMath به تازگی پرده برداری پاسخگویی و شفافیت برنامه منبع بود به کمک این شرکت به “نفع مشتریان جدید و حتی در محیط های امروز” را به عنوان آن را همچنان به اعتصاب مشارکت با تبلیغات متنی لباس و همچنین سرمایه گذاری بر روی تلویزیون متصل فرصت.

“در حالی که ما به دنبال آن است که راه ما مطمئن شوید که کسب و کار ما به خوبی آماده برای حرکت فعلی عدم موفقیت” اضافه شده Gerszke.

تاسیس در سال 2008 MediaMath است که به طور گسترده ای به عنوان یکی از اوایل trailblazers از ad-tech. این افزایش بیش از 600 میلیون دلار در بودجه با توجه به آن Techcrunch مشخصات با ساز و برگ به طور منظم ذکر شده به عنوان دوم-محبوب ترین مورد استفاده مستقل DSP در بازار در پشت تجارت میز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>