سازمان های رسانه ای در حال تجدید نظر در زنجیره تامین خود را به مبارزه در-مسکن

بینش کلیدی:

برنامه ریزی تجاری در حال ورود به یک عصر جدید.

بازاریابان به طور فزاینده ای مصرف رسانه ای خرید خانه به عنوان تغییرات در قوانین حفظ حریم خصوصی در حال رشد سوء ظن در مورد چقدر صرف می رود نسبت به کار رسانه ای و فن آوری تسلط فشار بر میراث مدل کسب و کار شبکه ای سازمان های رسانه ای.

در پاسخ برخی از این بازیکنان در حال شروع به تغییر چگونه آنها repackage ad tech و سپس ارائه آن به تبلیغ در یک پیشنهاد برای بهتر بهبود گزاره با تاکید بر ارائه پیشرفته دسترسی به حق بیمه آگهی موجودی. و شاید از همه مهمتر ارائه پیشرفته صرفه جویی در هزینه.

تاریخی تجزیه در اعتماد

با توجه به فوریه سال 2020 گزارش از MediaLink 34 درصد از مارک های طرح را بیشتر از بازاریابی خود را در خانه به عنوان یک نتیجه از یک محکم 2016 ANA گزارش در مورد وضعیت زنجیره تامین شفافیت در صنعت رسانه. دانا تیز مدیر عامل در MediaLink گفت که هزینه برش و فشار به اثبات ROI خود را در رسانه ها صرف شد کلید رانندگان از این روند است.

“در مسکن رشد کرده است از روی کنجکاوی به یک نقطه که در آن ما در حال حاضر هزینه های زیادی از زمان ساخت یک خانه سازمان مدل [برای مشتریان],” او گفت:.

اضافه کردن به این افزایش نگرانی ها پیرامون حفظ حریم خصوصی داده ها است که باعث شده همیشه اطلاعات دقیق قوانین حفظ حریم خصوصی در سراسر جهان و آن را روشن چرا تبلیغ هستند سوال روش های قدیمی انجام کسب و کار.

اما تیز بیشتر دقیق چگونه چشم انداز از ترکیب برنامه ریزی رسانه های خرید است که اغلب پیچیده تر از راه اندازی یک خانه, خلاق, آژانس در درجه اول از آنجا که خود در خدمت ابزارهای تبلیغاتی توسط ad-tech فروشندگان اغلب نیاز اضافی سفارشی.

“اگر شما در حال تلاش برای پلاگین های جدید تیم در خانه به یک مدرسه قدیمی, مدل, شما ممکن است دریابید که بقیه اکوسیستم نیاز به تغییر بیش از حد” او ادامه داد.

عنوان آگهی tech می شود به طور پیش فرض استفاده از رسانه های تجارت سازمان های رسانه ای در حال تلاش برای مقابله با این روند با یک تجدید نظر در پیشنهاد برای بازاریابان با شفافیت در هسته خود است.

GroupM حق بیمه تامین

اخیرا گزارش شده توسط آگهی در مبدلهای حرارتی را که WPP را برنامه ریزی رسانه ها و خرید hub GroupM با همکاری فروش-سمت ad-tech شرکت شاخص بورس به امید آن ارائه خواهد شد تغییرات تجویز شده توسط تیز.

A pie chart titled "How Do You Primarily Manage Ad Tech and Programmatic Buying?"

همکاری امنیت دسترسی ترجیحی به حق بیمه موجودی از ناشران و مذاکره پس انداز رسانه ها صرف که آن را پس از آن می توانید رمز عبور برای مشتریان. این ابتکار بر اساس آن GroupM اعتماد بازار ابتکار—که آژانس اشاره به عنوان GroupM حق بیمه تامین—که اجازه می دهد تا تبلیغ بهره مندی از WPP لباس قیمت گذاری مزایای بود و اصلاح به بازار روش های قبلی.

“GroupM حق بیمه تامین اجازه می دهد تا مشتریان به خرید برنامه ریزی موجودی با یک کتاب “رویکرد به فن آوری هزینه از بین بردن غیر ضروری و حاشیه از زنجیره تامین” GroupM در بیانیه ای گفت به Adweek.

GroupM Premium عرضه شده در بازار در دسترس در سراسر جهان برای تعدادی از سال است و برنامه ریزی برای رول کردن در آمریکا در آینده نزدیک با توجه به سخنگو.

تیز گفت Adweek که سازمان های رسانه ای شده اند به طور فزاینده ای ماهر در ساختمان جامع مدل های اطراف نقطه راه حل های ارائه شده توسط ad-tech ارائه دهندگان. این است که در مقایسه با برخی از اوایل مقاومت در مسکن میان سازمان.

Omnicom بازار

WPP را GroupM است که نه تنها خیابان مدیسون titan به ارزیابی مجدد چگونه آن را با این نسخهها کار با فروش-طرف همکاران و بهتر متقاعد کردن تبلیغ از شفافیت درگیر با برنامه ریزی های رسانه های تجاری.

Omnicom رسانه های گروهی در حال کار است با عرضه سیستم عامل (SSP) به طور موثر ایجاد یک بازار است که برندها می توانید استفاده کنید برای به دست آوردن فضای آگهی در نرخ های مذاکره توسط رسانه ها-خرید غول پیکر, حتی اگر آنها را در قرار دارد با توجه به منابع با دانش است. در چنین سناریو OMG می تواند به ایجاد درآمد با شارژ هزینه به مشتریان که ممکن است حفظ OMG خدمات برای برنامه ریزی رسانه ها در ازای دسترسی به آن برش-قیمت بازار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de