گوشت عرضه در لاس وگاس قوی آمریکا با وجود تعطیلی کارخانه

حتی به عنوان برخی از بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در سراسر کشور را به طور موقت بسته شد به دلیل coronavirus لاس وگاس دره کسب و کار نیست دچار کمبود.

“آن بوده است عادی برای چه چیزی این است” گفت: رابرت شیلر مدیر در خارج محله بازار در چارلستون بلوار و Torrey سنبه درایو. “هیچ چیز جدید واقعا تغییر کرده است برای ما هیچ کمبود.”

کسب و کار ثابت شده است در Los Primos گوشت در بازار 1600 N. جونز Blvd. به گفته مدیر اسکار Nuno. او گفت: بسیاری از مشتریان را کاهش خرید کاهش, به فروشگاه در فریزر.

“در حال حاضر ما همه مواجه نگردند”
او افزود که ذخیره شده است سفارش بیشتر در مورد کمبود.

بیش از 4,900 کارگران در پردازش گوشت و مرغ و امکانات تشخیص داده شده اند با COVID-19 از جمله 20 که درگذشت به گزارش روز شنبه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. این بیماری رخ داده است در میان 130,000 کارگران در 115 امکانات در 19 متحده با توجه به CDC. برخی از ایالت ها نمی ارائه اطلاعات واقعی تعداد اعتقاد بر این است بالاتر است.

همانطور که از هفته گذشته بیش از 20 گیاهان به حال تعلیق عملیات تحت فشار از مقامات محلی و خود کارگران است.

برای دفع یک کمبود گوشت رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا و به “اطمینان از امریکا گوشت و مرغ پردازنده ادامه عملیات بدون وقفه به حداکثر میزان ممکن است.”

قصاب پیت Stessel از بلوک قصاب 6440 N. Durango رانندگی گفت: آن را خیلی زود به بگویید, اما او معتقد است که با بسیاری از رستوران ها بسته های کوچک, کسب و کار ادامه خواهد داد و قادر به دریافت آنچه آنها نیاز دارند. او افزود که اخبار از کارخانه بسته شدن موجب شده است برخی مشتریان به خرید بیشتر.

“آنها تماس بگیرید و بپرسید اگر شما گوشت,” او گفت:. “عرضه است که هنوز هم خوب است.”

ال Gordito Carniceria کارمند فرانسیسکو Duerte گفت که او شنیده بود از مرغ و گوشت خوک امکانات بسته اما او فکر نمی کند که تحت تاثیر بهار دره-منطقه کسب و کار.

کارکنان در یک اسمیت در فلامینگو جاده و دکتور بلوار نیز گفت که در حالی که فروشگاه تا به حال برخی از کمبود گوشت قرمز در اوایل روز از این بیماری همه گیر آن شده است به عنوان یک موضوع می بینم. علائم ارسال شده در فروشگاه شنبه گفت: تنها دو مرغ, گوشت گاو یا گوشت خوک محصولات اجازه داده شد به ازای هر مشتری.

جسی Orozco که صرف چند روز در هفته ارائه مواد غذایی به مردم از طریق Instacart گفت: روز شنبه که او تا به حال هر مسئله پیدا کردن گوشت.

او گفت که او تا به حال حدود 90 اقلام برای پیدا کردن برای تحویل از اسمیت در چارلستون و Hualapai راه اما او قادر به پیدا کردن “بیشتر از آن.”

تماس با الکس Chhith در [email protected] یا 702-383-0290. Follow @alexchhith در توییتر. تماس با Katelyn در نیوبرگ [email protected] یا 702-383-0240. Follow @k_newberg در توییتر. آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de