گوشت تامین کننده وعده او کار بر روی مشکلات تحویل

به نظر می رسید مانند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال. فروشگاه های مواد غذایی با داشتن مشکل با نگه داشتن گوشت در انبار در حالی که گوشت تامین کننده برای برخی از بالا نوار رستوران تا به حال میلیون ها دلار در موجودی و هیچ خریداران. بهتر است که تامین کننده بود و در آستانه راه اندازی یک وب سایت به فروش محصول خود را به طور مستقیم به مصرف کنندگان است.

برای جف Pugh آزادی, گوشت, راه اندازی BlackBoxMeats.com کمی زود به کمک خوراک اضطراب لاس وگاس ساکنان ساخته شده در کل حس. آنچه که احتمالا می تواند به اشتباه ؟

البته در یک هفته که در آن COVID-19 تا توقیف نوادا قمار چهار بازار سهام مجبور میلیون ها نفر از مردم به ماندن خانه از محل کار و ایجاد یک اورژانس بهداشت جهانی “آنچه می تواند به اشتباه ؟” نیست یک سوال هر کسی باید درخواست شود.

حتی مورفی خود را نوشته اند یک قانون است که پیش بینی همه این اشکالات Pugh و مشتریان خود مواجه شده اند طی چند روز گذشته.

چیزهایی که شروع خوبی است. BlackBoxMeats.com راه اندازی به یک پاسخ قاطع روز دوشنبه با مشتریان با قرار دادن سفارشات برای تحویل و وانت. توسط اواسط هفته, اما مشتریانی که تا به حال در مورد سرویس در نقد و بررسی-مجله شروع به ایمیل این مقاله به شکایت در مورد تحويل سفارشات و بدون جواب ایمیل. دیگران را به رسانه های اجتماعی. آنها اشتباه گرفته بودند نگران و عصبانی یا حتی وحشتزده در مورد امکان آنها تا به حال فریب خوردن است.

Pugh و تیم او در پاسخ به سوالات از Review-Journal با ارسال یک ویدئو آنلاین درخواست صبر و بارها و بارها وعده آنها را گوشت خود را به زودی. اما این شکایت ادامه داد: از طریق ایمیل و رسانه های اجتماعی. تحویل وارد نشده بود. برخی که تا به حال وارد شد از دست رفته. اما شاید خسته کننده ترین کسی بود که در پاسخ به ایمیل و یا بازگشت تماس های تلفنی.

“آنها شارژ کارت اعتباری بلافاصله و سپس آن را غیر ممکن بود به ahold از آنها” یک مشتری که نمی خواست فاش شود گفت: بعد از ظهر جمعه پس از قرار دادن سفارش در اوایل صبح روز سه شنبه. “این فقط به نظر می رسد مانند یک کلاهبرداری است.”

که مشتری به نام بعد در روز می گویند او سفارش کرده بود سرانجام رسید. اما از دوشنبه در 6:45 بعد از ظهر Pugh اذعان بیش از 1500 دستور هنوز در انتظار تحویل است.

او می خواهد برای اطمینان از هر کس که این کلاهبرداری نیست و این که هر کس گوشت در حال آمدن است. آنها به سادگی نمی شد آماده برای جنون از هفته گذشته است.

اولین سکسکه, Pugh, توضیح می دهد, بود, ناتوانی خود را به جای وانت سفارشات.

“ما نمی روم پیکاپ (فردا) با مردم” Pugh می گوید. “بنابراین آنچه که اتفاق می افتد این است که ما می باید 40 یا 50 نفر در مقابل ساختمان ما در یک زمان و ما نمی تواند کنترل آن است.”

که مشارکت مردم ساخته شده اجتماعی فاصله غیر ممکن است. و به عنوان آنها در تلاش بودند برای تماس با مشتریان مورد نیاز خود را به تغییر وانت برای تحویل او می گوید: او ارائه دهنده اینترنت به طور ناگهانی لغو خدمات خود را به دلیل پهنای باند بود و اشباع شده با توجه به غیر منتظره پاسخ. به عنوان یک نتیجه ایمیل رو از دست داده و یا بدون جواب رفت. به مسائل بدتر از ارائه خدمات این شرکت قرارداد برای رسیدگی به افزایش تعداد تحویل تا به حال به جلو رانندگان از BlackBoxMeats.com حساب به طوری که آنها می تواند جای دیگر مشتریان محلی: دو تست پزشکی شرکت پردازش COVID-19 انجام شد. (یک سخنگوی شرکت تحویل این موضوع را تایید حساب.)

خبر خوب این است که آنها را استخدام کرده اید در خانه تحویل رانندگان و تمام وقت کارکنان خدمات مشتری هر دو آنها خواهد بود کار را از طریق آخر هفته. و آنها امید به گرفتار در پشت سفارشات اواخر یکشنبه و اوایل دوشنبه.

هر کسی که دریافت نکرده سفارشات و می خواهد یک به روز رسانی خواسته است برای ارسال یک ایمیل به [email protected] مطمئن شوید که شامل نام و شماره تلفن و شماره سفارش.

“ما هر روز بهتر شدن در چیزی است که ما انجام داده اند هرگز قبل از” Pugh وعده. “اما من قصد دارم به آن را انجام دهد چرا که آن را درست انجام دهید. هیچ کس در اینجا در حال رفتن به رها کردن.”

تماس Al مانچینی در [email protected] Follow @AlManciniVegas در Instagram و توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de