MDC همکاران سازمان شکل جمعی متشکل از 72andSunny CPB, Hecho Studios, ابزار و Redscout

ستاره تراز وسط قرار دارد: پنج MDC آژانس های همکار می آیند با هم به شکل جدید جمعی آن را اشاره به به عنوان یک “صورت فلکی.”

متشکل از 72andSunny و CPB تولید شرکت Hecho استودیو دیجیتال, آژانس ابزار و استراتژی و مشاوره طراحی Redscout جمعی ارائه خدمات پوشا, خلاق, داده, استراتژی, طراحی تجربه کاربری, داستان سرایی و رسانه ها. در علاوه بر این به منابع مربوطه آن سازمان های جمعی را نیز در قرعه کشی MDC همکاران برای رسانه ها و داده ها قابلیت های.

“جمعی این است که متحد با احترام متقابل به استعداد بزرگ و درایو به از بند باز کردن خلاقیت در هر تابع” گفت: 72andSunny خلاق co-رئیس جان دیگ بخار, در بیانیه ای. “برای مدتی چنین طولانی بوده ایم بخشی از همان خانواده اما نشستن در جدول متفاوت است. در حال حاضر ما می توانیم با هم کار کنند برای حل مشکلات در یک مقیاس بزرگتر از یکدیگر یاد بگیرند و ضربه بزرگتری برای مشتریان ما و در جهان است.”

هر یک از سازمان های متشکل از جمعی ادامه خواهد داد برای رفتن به بازار تحت مارک های مربوطه خود را در حالی که به طور فعال همکاری به عنوان صورت فلکی رهبران تعیین ترکیب ایده آل از منابع برای مشتریان فردی است.

“ما در صورت فلکی ترکیبی از فرهنگ خلاقیت و فناوری برای ایجاد تحول نتایج کسب و کار برای مشتری ما شرکای” ابزار مدیر جان لوییس در بیانیه ای گفت. “کار مشترک ما را بهتر و بیشتر ایده های نوآورانه به جهان در راه است که غیر منتظره و جدید است.”

“با پیوستن به نیروهای این صورت فلکی به ارمغان می آورد با هم برنده جایزه سازمان های که ترکیب استراتژیک دقت و رادیکال خلاقیت تاثیر را در صنعت و فرهنگ” اضافه شده CPB جهانی مدیر عامل اریک Sollenberg خواهد شد که در COO مسئولیت جمعی. “این یک مدرن, مشترک, راه کار که گرد هم می آورد بهترین از آنچه هر یک از شرکت را ارائه کرده است در حالی که همچنین در ادامه به رشد فردی ما شرکت های بهره برداری از ما منحصر به فرد, مربوطه ارائه شده است.”

جمعی خواهد بود رهبری یک عامل شورا متشکل از رهبران از هر یک از پنج شرکت.

تصمیم اوج تعدادی از تغییرات در شرکت در سال های اخیر است. در سال 2018 MDC همکاران به دست آورد و اکثریت سهام در ابزار قبلا مستقل پرتلند سنگ. آژانس. MDC همکاران چرخید Hecho Studios از 72andSunny ماه زیر است. آن را قبلا شناخته شده به عنوان Hecho en 72. 72andSunny و Redscout ترکیب نیروهای قبل از همکاری برای برنده شدن در یک بررسی به عنوان رهبری ایالات متحده آژانس General Mills.

در سال گذشته خوانده شده را علامت پن Stagwell گروه به دست آورد و سهمی در حدود 30 درصد در MDC همکاران و پن به عنوان مدیر عامل این شرکت برگزاری وقتی آن مواجه قابل توجهی بدهی. در آن زمان پن اشاره کرد و در حرکت به سمت همکاری بیشتر بین MDC همکاران سازمان.

“آنچه که من سعی می کنید برای ایجاد یک فرهنگ همکاری که در آن آنها متوجه آنها نه تنها جزایر جدا شده ارسال در صفحات گسترده” پن گفت Adweek در مصاحبه ای در ماه مارس گذشته. “این بدان معناست که آنها با هم در اطراف پروژه های مشترک که در آن آنها می تواند موفق باشد.”

وی افزود: در یک بیانیه گفت: “این صورت فلکی است قدرتمند جلوه ای از MDC هسته استراتژی همکاری از طریق لنز از برخی از ما صنعت برجسته ترین و آینده-تکیه رهبران. چشم انداز خود را به ارمغان می آورد با هم دقیقا خلاق استراتژیک و دیجیتال تجربه نوآوری بازاریابان نیاز به رشد تحت جمعی جهت است که با پررنگ تفکر خلاق و تعالی است.”

در ماه دسامبر MDC همکاران با تشکیل یک شبکه از هفت سازمان های led توسط Detroit-بر اساس Doner.

اخبار امروز همزمان با گزارش از کسب و کار خودی که MDC شرکای برنامه ای برای حرکت بیشتر از آن نیویورک سازمان زیر یک سقف در منهتن در یک مرکز تجارت جهانی تا پایان سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>