مک دونالد همان فروشگاه فروش مارس در حال برگزاری

کلید بینش:

  • فست فود بخش کلی است که اثبات بیشتر انعطاف پذیر از ناهار خوری گاه به گاه.

امروز مک دونالد گزارش داد که آمریکا قابل مقایسه با فروش در ماه مارس کاهش یافته است 13.4% نشان دادن حالت ارتجاعی زنجیره ای فست فود در طول coronavirus بیماری همه گیر.

رستوران ها خدمات سریع که کسب و کار تکیه به شدت در را خارج و تحویل و از طریق درایو انتظار می رود برای کرایه بهتر از خود غذاخوری گاه به گاه همتایان خود که بستگی به نشستن در ناهار خوری.

برای هفته منتهی به مارس 29, رستوران های فست فود به طور کلی شاهد معاملات کاهش 40 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل به عنوان مثال در مقابل 79 درصد افت به صورت کامل-سرویس رستوران با توجه به تجزیه و تحلیل ترافیک ارائه دهنده NPD Group.

به طور کلی قابل مقایسه با فروش در آمریکا برای سه ماهه اول حدود, تخت, لبه 0.1% در مقایسه با افزایش 4.5 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل است. برای ژانویه و فوریه—قبل از رستوران بودند مجبور به محدود کردن کسب و کار به عنوان بخشی از تلاش برای مهار این بیماری همه گیر در ایالات متحده قابل مقایسه فروش شد تا 8.1%.

به دلیل اختلال ناشی از شیوع مک دونالد ارائه عملکرد به روز رسانی پیش از سه ماهه اول خود را اعلام درآمد میله میله برای مارس 30.

“در حالی که ما در مواجهه با چالش های جدید به عنوان یک نتیجه, ما در حال نقاشی بر روی نقاط قوت ما سیستم جهانی برای مدیریت از طریق بحران و موقعیت ما برای رشد بلند مدت گفت:” کریس Kempczinski مدیر عامل شرکت مک دونالد, در بیانیه ای.

او گفت: حدود 75 درصد از فست فود های زنجیره ای و رستوران ها در سراسر جهان در حال حاضر عملیاتی و اقتباس به تمرکز بر روی درایو-از طریق تحویل و دور. مک دونالد اجرا کرده است اقدامات مانند تماس با ما از طریق درایو و تحویل اجتماعی فاصله دنده محافظ و افزایش بهداشت و روش های تمیز کردن برای کمک به محافظت از مشتریان و کارگران است.

“ما در ژانویه و فوریه جهانی قابل مقایسه فروش قوی در بسیاری از کشورها. ابتدا در اواسط ماه مارس ما تجربه کاهش قابل توجهی در نتایج ما که متفاوت در سراسر ایران ، تنوع نشان دهنده سطوح مختلف رفتار مصرف کننده و دولت پاسخ” Kempczinski شفافی.

در ضمن مک دونالد گفت: آن را تا به حال بدون اختلال در عرضه آن برای مواد غذایی بسته بندی اسباب بازی و یا تجهیزات در سطح جهان و همچنان به همکاری نزدیک با تامین کنندگان خود را در برنامه های احتمالی برای اطمینان از ایمنی از رستوران خود را.

“در حالی که این اختلال به معنی کسب و کار ما این است که در مواجهه با چالش های فوری ما اعتقاد داریم که ما چابکی كه ما به خوبی به انطباق و ادامه خدمت به مشتریان است که در آن امن برای انجام این کار” Kempczinski گفت.

در ضمن مک دونالد گرفته و مراحل را به ساحل تا منابع مالی خود را مانند تعلیق آن اشتراک خرید مجدد برنامه افزایش پول نقد در ترازنامه خود را با افزایش 6.5 میلیارد دلار در بازارهای بدهی در طول سه ماهه اول و کاهش هزینه های سرمایه ای.

به عنوان یک سرویس به جامعه ما coronavirus-مربوط به مقالات در دسترس هستند برای همه با آزاد Adweek عضویت. هرگز از دست یک داستان کلیدی توسط ثبت نام برای ما چیزهایی اول اول, خبرنامه و در نظر گرفتن به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از Adweek روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>