مک دونالد فروشگاه آنلاین انداختن چهارم رطل-الهام Merch

مک دونالد معرفی یک خط جدید از fan club swag این هفته در یک قصیده به یکی از آن یاد همبرگر: یک چهارم رطل.

برگر-الهام کالا اجازه خواهد داد که مشتریان به زندگی نفس کشیدن و به اشتراک گذاری عشق خود را از برگر است که حدود پنج دهه است. اما این محصولات تنها در فروش برای مدت زمان محدود در فروشگاه آنلاین و مقادیر بسیار محدود است. مک دونالد درخواست چهارم رطل طرفداران به دنبال آن در Instagram برای دریافت به روز رسانی در زمانی که این موارد در دسترس است. امروز برای مثال یک سال 2020 تقویم برای فروش برای $25.

موارد دیگر عبارتند از اصلی فن کلاب t-پیراهن یک چهارم رطل با عشق locket چهارم رطل دستکش برای زوج ها حتی یک “من می خواهم به جای خوردن یک چهارم رطل” دشنه و چهارم رطل شمع معطر.

مک دونالد نیز پرده تر از زندگی مجسمه برنزی از ربع رطل این ماه است. کنجد دانه در مستی بیش از 20 برابر اندازه واقعی نسخه. برگر های زنجیره ای هنوز برای فاش کردن آن شهرستان به پایان خواهد رسید که دریافت کننده شگرف ایجاد شده است.

در ماه دسامبر مک دونالد ارائه آن به طرفداران و مشتریان در محل دائمی آنلاین برای آن کالا مارک. هدف از این فروشگاه قوس طلایی نامحدود بود به ارائه یک چرخش فصلی مجموعه است. در آن زمان آن شامل موارد مانند عرقچین و یک ژاکت تعطیلات. امروز شما می توانید یک دانه کنجد چتر و جهان معروف سیب زمینی سرخ شده حمل و نقل کردن کیسه.

ارائه مک دونالد مارک کالا تغییر قلب برای زنجیره ای. چندی پیش این اپراتور رستوران بود poking سرگرم کننده در رقبا مانند KFC با یک تقلید مسخره امیز مد خط به نام Schnuggs.

زنجیره ای فست فود ارائه شده کالا و در از سال 1980s, اما از لحاظ تاریخی همکاری با مارک های مد. در سال 2017, این, برگر, زنجیره ای تیمی با لباس های ژاپنی ساز پرتوهای قرمز ارائه آیفون موارد و سفید
تی شرت با یک همبرگر آرم. موارد فروخته شد در سایت تجارت الکترونیک Rakuten.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>