مک دونالد قهوه آگهی استدلال می کند که همه چیز باید یک تجربه’

گاهی اوقات شما می خواهید به خیس خوردن در artisanally گردد محیط barista-سرپرستی کافئین تجربه. اما گاهی اوقات شما فقط می خواهید قهوه.

در آن جدید ترین نقطه از لئو برنت لندن مک دونالد McCafé نام تجاری بار دیگر طول می کشد برخی از عکس های لذیذ در کافی شاپ ها که در آن تکان دهنده آسان به صرف بیش از $5 (یا در این مورد 5.30 پوند).

که چقدر (تقریبا $6.50) یک زن ناخواسته صرف برای یک اسپرسو در یک کافی شاپ است که به نظر می رسد تکیه تا کنون به تجربی زمانه آن را احتمالا رانندگی تا قیمت.

“مشتریان به طور منظم به ما بگویید که چگونه خوب ما قهوه سلیقه و قیمت آنها بسیار ارزان تر از این رقابت ها می گوید:” توماس اونیل رئیس بازاریابی برای مواد غذایی و نوشیدنی ها در مک دونالد انگلستان “ما کمپین جدید dramatizes چقدر گران—و مسخره—همه چیز در کافی شاپ فرهنگ است.”

این McCafé برند و آن سازمان شده اند skewering پایان قهوه صحنه برای سال در حال حاضر سوخت به ظاهر بی پایان تکامل از گریز از مرکز. در سال گذشته مک دونالد برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در تبلیغات استعارههای آغوش امثال Nespresso و استارباکس. یک نقطه که لگد کردن مبارزات انتخاباتی موفق به کسب طلا در سال 2017 Epica جوایز.

این زمان در اطراف, لئو برنت لندن همکاری در نقطه ای با بازاریابی فروشگاه که ایجاد McCafe اخیر در فروشگاه تغییر علامت تجاری از جمله جام طراحی برجسته در نقطه ای:

“McCafé ساده جایگزین برای یک overcomplicated قهوه در بازار گفت:” پیتر Heyes مدیر خلاق در لئو برنت لندن است. “در سال 2020 ما بازگشت به ما هیچ لقب هیچ faff’ رویکرد اما در این سال ما باید تیز تمرکز ما. این همه کافی شاپ gimmickry یک چیز است اما چرا پرداخت هزینه برای آن زمانی که همه شما می خواهید یک بازی ساده قهوه؟”

اعتبار:

آژانس: لئو برنت لندن
رئیس Creative Officer: Chaka سبحانی
لیلا پاتر – مدیریت شریک
سام Houlston – مدیر کسب و کار
جی Perry – حساب مدیر
آلیس پاوی – مدیریت حساب
گابریلا Kaas – حساب های اجرایی
پیت Heyes – مدیر خلاق
گرت گیاهی – خلاق و Copywriter
Abbie مکلین – تولید کننده

مشتری: مک دونالد
توماس اونیل – رئیس بازاریابی, مواد غذایی و نوشیدنی
Jodie سفید – ارشد مدیریت نام تجاری
الکساندرا Martin – مدیریت نام تجاری
Kamelya Ozten – کمپین دستیار
پیت Heyes — مدیر هنری
آدریانا فران — Planner/CSU مدیر

رسانه ها آژانس: OMD
اما Carr – مدیر کسب و کار
جسی زمینه ارتباطات و برنامه ریز

شرکت تولید: مستقل
کارگردان: تونی بری

صوتی, Postproduction: 750mph – سام Robson

Postproduction: MPC – فضل Thorpe

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de