McCarran, فرودگاه, برج بسته شدن کاهش می یابد و حداقل 2 هواپیمایی

حداقل دو شرکت های هواپیمایی گفت: صبح روز پنجشنبه عملیات پرواز در فرودگاه بین المللی McCarran هستند که تحت تاثیر بسته شدن هوا برج کنترل ترافیک است که مقامات فدرال گفته شد ناشی از یک کنترل کننده ترافیک هوایی به طور بالقوه تست مثبت برای COVID-19.

یک Southwest Airlines سخنگوی تایید شنبه صبح که بسته شدن از برج کنترل داشتن بر مسافران است. آنلاین پرواز خروج و ورود تابلوهای نشان داد ده ها تن از غرب پروازهای ورود در McCarran لغو شد.

“ما باید با کاهش عملیات در لاس وگاس با فرودگاه با توجه به بسته شدن FAA صبا برج در منطقه تأثیر همه شرکت های هواپیمایی است که کار در لاس” گفت: Southwest Airlines’ Ro هاتورن در یک ایمیل به نقد و بررسی-مجله. “ما در حال کاهش پروازهای برنامه ریزی شده.”

Hawthorne گفت: این شرکت هواپیمایی که مشغول به کار برای ارائه “انعطاف پذیر تسهیلات برای همه نهفته مشتریان است.”

“ما همیشه تشویق مشتریان به بررسی Southwest.com برای سفر اطلاعیه ها و پرواز وضعیت” هاوتورن گفت.

سخنگوی Allegiant شرکت های هواپیمایی نیز تایید عملیات خود نهفته هستند.

چندین پرواز لغو شده

آن را به نظر می رسد غربی تا به حال تا کنون بیشترین پروازهای لغو شده در McCarran شنبه صبح. یک بررسی از ورود پروازهای نشان داد حدود سه ده لغو شد ورود تنها با تعداد انگشت شماری از لغو خروج.

اداره هوانوردی فدرال گفت: شنبه شب درجه برج کنترل ترافیک در McCarran شد به طور موقت تعطیل و پس از یک کنترل کننده ترافیک هوایی به طور بالقوه آزمایش مثبت برای COVID-19.

اداره هوانوردی فدرال بسته برج اواخر روز چهارشنبه به اطمینان حاصل شود آن را به یک محیط ایمن کار برای کنترل ترافیک هوایی و تکنسین های پس از presumptive مثبت آزمون با توجه به بیانیه ای از FAA. FAA دوباره صادر همان بیانیه پنج شنبه صبح وقتی پرسیده شد که برای به روز رسانی.

لاس وگاس ترمینال رادار رویکرد کنترل است که هنوز عامل و فرودگاه باز می ماند و با ادامه عملیات در میزان کاهش می یابد تا زمانی که این وضعیت حل و فصل کرد.

چندین پشتیبان گیری

ترافیک هوایی سیستم های متعدد پشتیبان گیری در محل و تغییر در کنترل عملیاتی است که به طور منظم اجرای خوبی تاسیس طرح احتمالی در محل برای اطمینان از ادامه عملیات در بیانیه ای گفت:. هر فرودگاه در سراسر کشور یک طرح مشابه در محل است که به روز شده و تست شده در سال های اخیر است.

“ایمنی کارکنان ما و سفر است FAA را اولویت” سخنگوی ایان گرگور در بیانیه ای گفت:. “ما کنترل بازرسان و دیگران با بحرانی ایمنی یا امنیت حساس نقش اجزای ضروری از ملی ما زیاد شده است.”

سخنگوی McCarran مراجعه کننده به تمام سوالات به اداره هوانوردی فدرال.

تماس با گلن Puit را در [email protected] یا 702-383-0390. دنبال @GlennatRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de