McCann ترویج Lyndsey تاج به رئیس رشد افسر آمریکای شمالی

McCann ترویج Lyndsey, تاج, به, رئیس, رشد, افسر, شمال امریکا, یک, نقش, که در آن او منجر خواهد شد و گسترش کسب و کار جدید در دفاتر خود در نیویورک و دیترویت, مینیاپولیس, سان فرانسیسکو و لس آنجلس و همچنین آژانس عملیات در سراسر کانادا است.

تاج قبلا به عنوان رئیس خدمت رشد افسر در McCann, New York. او را پر می کند یک موقعیت که قبلا برگزار شده توسط Sean سرسپرده که چپ McCann سال گذشته برای پیوستن به Droga5 به عنوان افسر ارشد بازاریابی.

با توجه به McCann آژانس دفتر نیویورک همواره به ارمغان آورد در کسب و کار جدید برنده در زیر تاج رهبری است. پس از او پیوست و در سال 2016 آژانس برنده مشتریان از جمله TGI Fridays, HomeGoods, ADT و کوالکام.

“Lyndsey باور نکردنی موفقیت و از همه مهمتر تعهد به ماموریت ما کمک به مارک های بازی های معنی دار نقش مهمی در زندگی مردم” Bulchandani در بیانیه ای گفت. “او ستارگان عملکرد کمک کرده است تا شکل McCann نیویورک به آژانس امروز است.”

تاج انتصاب می آید کمتر از دو ماه پس از Devika Bulchandani ترویج شد به رئیس جمهور McCann شمال امریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>