Mbacke Diong جستجو برای UNLV نقش

به عنوان UNLV است به طور فزاینده ای رفته به صف ساخت چهار گارد جرم اصلی آن مجموعه گذشته دو بازی و حتی فلاش پنج گارد نگاه تاریخ به جلو Mbacke Diong نقش تر شده نامشخص است.

در عین حال Diong شده است موثر rim-حفاظت از پست بازیکن و که نیاز نیست دور شده اند.

“ما نیاز به تولید از او” UNLV مربی T. J. Otzelberger گفت. “ما نیاز به شات مسدود کردن. ما نیاز به بازگشت. ما باید تهاجمی بازگشت. ما نیاز به انرژی بازی می کند.

“هنگامی که او را به انجام آن چیزهایی که او با ارزش است و ما در حال رفتن به نگه داشتن او را در طبقه. نیز وجود دارد برای رفتن به زمان نگاه کنیم و کوچک-توپ ترکیب کنید و سعی کنید به فضای مردم و رانندگی است.”

6-پا-11-inch Diong است مجوز های ارسال و حرفه ای شماره حتی اگر آمار اخیر را همسو. ورود پنج شنبه 7:30 p. m. بازی در برابر ایالتی کلرادو در Thomas & Mack Center او به طور متوسط 7.9 امتیاز 8.2 ریباند و 1.3 مسدود شده عکس. او 13.0 توهین آمیز rebounding درصد است 52nd در سراسر کشور.

Diong در یک نقطه در این فصل به ثمر رساند در دو رقم در چهار بازی متوالی و پنج از هفت و او تا به حال چهار دو دو برابر است.

هر چند Diong نیز با هشت امتیاز و شش ریباند در شنبه 78-73 پیروزی در نیومکزیکو او رفته هشت بازی متوالی به ثمر رساند در تک رقمی و شش با تک شکل پرتاب ریباند.

“من می توانید نگاهی به بازی های قبلی و دیدن آنچه که من به خوبی انجام شد و دیدن آنچه که من انجام نمی دهد و در حال حاضر” Diong گفت. “من آن را کشف کردن.”

او آماری تاثیر شروع به افول قبل از شورشیان شروع به رفتن را از کوچک به طور منظم. Otzelberger گفت که چون در غرب کوه بازی Diong مواجه است چالش های فیزیکی در پست های چنین به عنوان ایالتی یوتا را Neemias Queta و ایالتی کلرادو را نیکو Carvacho یا ماهر bigs مانند فرسنو ایالت اورلاندو رابینسون و سن دیگو ایالت یانی Wetzell که همچنین می تواند شلیک 3-اشاره گر.

“تاپیک رو به یک اثر ذهنی است که” Otzelberger گفت. “اگر آن بچه ها به ثمر رساند شاید شما دنبال آن هستید در آن مانند” من نه به ثمر رساند همان مقدار.’ Mbacke و من تا به حال برخی از مذاکرات. ما تا به حال برخی از مذاکرات (دوشنبه) گفتن او اجازه دهید تمرکز بر روی آنچه که ما باید از شما. خود را بهترین خود را.'”

Carvacho یک 6-11 ارشد مرکز به طور متوسط 12.5 امتیاز و 11.0 ریباند را تست Diong و شورشیان هم تیمی های روز سه شنبه. Carvacho تا به حال 16 امتیاز و 11 پرتاب ریباند در اولین جلسه یک 95-77 پیروزی قوچ در فوریه. 1.

Otzelberger گفت: این نیاز به یک تلاش گروهی برای دفاع از Carvacho و نه فقط Diong مسئولیت.

Diong مسئولیت های در حال تکامل هستند. به خصوص با به جلو دانی Tillman به احتمال زیاد برای بقیه فصل با تیره و تار زانو شورشیان انتظار می رود که همچنان به رول کوچک ترکیب اولیه.

UNLV نیاز Diong اما به بازی یک بخش مهم است.

“ما سعی می کنیم هر روز و رقابت” Diong گفت. “مهم نیست که اگر من نا امید یا نه. من نا امید من فقط به بازی بیشتر شدید.”

تماس با خبرنگار مارک اندرسون در [email protected] Follow @markanderson65 در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>