عظیم Meow گرگ نقاشی دیواری در Area15 طول می کشد ریشه

مثل همه جاشوا درختان این یکی آمد به زندگی کم کم جوانه یک فیبر سوزن و برگ در یک زمان تا زمانی که آن را به 40 فوت قد.

بر خلاف اکثر جاشوا درخت یکی از این رشد در هشت هفته به لاس وگاس هنرمند اریک Vozzola دقت متحرک آن با فردی brushstrokes بین زمین و آسمان سیاه و سفید و خیره کننده ombre غروب که به صورت پس زمینه جدید خود نقاشی دیواری در کنار Area15 ساختمان.

نقاشی دیواری که Vozzola رایگان-دست در همکاری با صدای گربه گرگ خواهد شد خوش آمدید بازدید کنندگان به آخرت تجربه که سانتافه مبتنی بر هنر جمعی است برنامه ریزی برای باز کردن بعد از این سال.

درخت یک تصویر در غیر این صورت هنر انتزاعی قطعه که Vozzola امید را غرق بازدیدکنندگان دید محیطی و آنها را احساس غوطه ور در Meow Wolf تجربه.

“من فوق العاده عصبی برای شروع” Vozzola می گوید. “پس از آن بود دلهره آور است. اما آن را بهتر از من فکر کردم. در آن طول می کشد نفس من دور است.”

Vozzola بازدید Meow گرگ پیاده روی-هر چند نصب و راه اندازی در سانتافه در سال 2018 است. او با الهام از “خانه بازگشت ابدی” و توانایی خود را به تجربه بازدید کنندگان در دنیاهای دیگر و کنار هم چند متضاد تجربه است.

او صرف 300 ساعت ساخت “پنجره به فرضیه چندجهانی” نگاه مانند آن را در حال ظهور از پشت 16 ، 000 فوت مربع دیوار.

Vozzola مقایسه به دنبال در نقاشی دیواری به پیاده روی را از طریق جنوب صحرای نوادا.

“هنگامی که شما نگاه کنید که در آن چشم انداز وسیع از دور می تواند به آن نگاه خیره کننده,” او می گوید. “اما زمانی که شما پیاده روی را از طریق آن شما متوجه این عناصر طبیعی است که نگاه های مختلف از نزدیک. من دوست دارم که تجربه همهجانبه.”

تماس با Janna Karel در [email protected] Follow @jannainprogress در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>