ماریوت به کردند هزاران نفر تا Coronavirus موجود است ایالات متحده هتل جستجو کاهش مییابد

  • ماریوت تخمگذار کردن هزاران نفر اما آنها را که coronavirus موجود است.
  • جستجوی هتل در آمریکا کاهش مییابد


به عنوان دولت فدرال بسته می شود مرزهای ایالات متحده به اروپا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار آمریکایی ها برای جلوگیری از سفر با توجه به گسترش coronavirus صنعت مسافرت بی سابقه ای مواجه اند ؛

Marriott International, بزرگترین, هتل, نام تجاری انتظار به کردند “دهها هزار نفر” از کارکنان به عنوان آن را می بیند هتل بسته شدن در سراسر جهان, Adweek تایید می کند. این خبر برای اولین بار در گزارش امروز توسط وال استریت ژورنال.

این کاهش شامل همه از مدیران عامل به خانهدار اما در عین حال تحت تاثیر قرار سطح شرکت. کارکنان نمی شود پرداخت می شود ترک, اگر چه بیشتر ادامه خواهد داد برای دریافت مزایای بهداشت و درمان.

ماریوت گفت: این طرح در آوردن بسیاری از furloughed کارکنان زمانی که coronavirus موجود است.

“به عنوان محدودیت های مسافرتی و اجتماعی فاصله تلاش در سراسر جهان گسترده تر تبدیل شده و ما در حال تجربه قابل توجهی قطره تقاضا در خواص در سطح جهانی با یک نامشخص مدت گفت:” نام تجاری در یک بیانیه است. “ما در حال تنظیم عملیات جهانی درآمده است که به معنای کاهش ساعت یا موقت برای ترک بسیاری از همکاران ما در خواص ما.”

هفته گذشته هیلتون انصراف خود را 2020 چشم انداز مالی با استناد به “در حال تکامل تاثیر” از coronavirus.

“این بار مثل این که جهان نیاز به مهمان نوازی ما بیشتر به خصوص در جوامع شده است که سخت ترین ضربه از شیوع گفت:” هیلتون مدیر عامل شرکت کریستوفر Nassetta. “ما اعتقاد داریم که پتانسیل تاثیر منفی را بیشتر از قبلی ما برآورد و تصمیم گرفته اند به برداشت ما قبلا اعلام شده هدایت.”

به عنوان موارد تایید شده در ایالات متحده همچنان تشدید می شود, هتل, دوره جستجو کرد با توجه به Koddi تحقیقات بازاریابی شرکت است که جمع آوری اطلاعات آنلاین از آژانس های مسافرتی و metasearch سایت.

در واشنگتن برای اولین بار دولت برای تایید یک coronavirus مورد در ایالات متحده هتل جستجو کاهش یافته است به عنوان کم 40 ٪ در سال بیش از سال است. در نیویورک در حال حاضر دولت با اکثر موارد تایید شده از coronavirus با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در هتل, جستجو, حجم کاهش یافته است بیش از 30 درصد.

“شما می توانید آن را به قدم زدن به یک سال بزرگ” گفت: Dillon Lockett یک سخنگوی Koddi. “به عنوان نگرانی در داخل کشور یافت تا در پایان ماه فوریه که [تقاضا] کاهش بسیار قابل توجهی تقریبا بلافاصله. همه چیز را در سقوط آزاد از.”

با توجه به Cowen تحقیق و پژوهش بازوی سرمایه گذاری بانک نوازی و سفر آنلاین می تواند کاهش 65 ٪ در سال بیش از سال در سطح جهان از مارس تا ژوئن.

این مجله همچنین گزارش داد که مدیران از ماریوت هیلتون و دیگر مهمان نوازی مارک های در حال انتظار برای دیدار با رئیس جمهور تهمت امروز در واشنگتن به بحث در مورد “چشم انداز کمک های مالی” در هفته های آینده.

آنها باید در صف منتظر بمانید به گزارش نشان می دهد صنعت هواپیمایی نیز مذاکره و نجات بیش از 50 میلیارد دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de