مارک رافالو طول می کشد به نوبه خود جدی با جدید HBO سری

او معتقد است در یک بازیگر مناسب را انتخاب کنید. درام جدی در مقابل صرفه جویی در جهان ؟ مارک رافالو بازی نمی کند مورد علاقه های شما.

“مورد علاقه من است بازیگری می گوید:” مردی که دو برابر به عنوان هالک. “به عنوان یک بازیگر شما می توانید هر چیزی را از جمله ساخت زندگی کمی ساده تر برای کسانی که در مخاطب است.

“من احساس می کنم مثل ما از دست داده ایم راه ما از یکدیگر” 52 ساله می گوید: تماس از خانه خود را در یک هفته. “من فکر می کنم آنچه ما نیاز داریم این است که عشق اولین و مهمترین … و پس از آن برخی از خوب داستان سرایی نمی صدمه دیده است.”

رافالو ستاره به عنوان دوقلوهای جدید HBO سری محدود “من می دانم که این بسیار درست است” که برای اولین بار در روز یکشنبه ، او نقش دومینیک و توماس برادران از سه رودخانه کنتیکت در آهنگ های مختلف در زندگی است. وفادار Dominick صرف یک عمر به عنوان سرپرست برای برادرش توماس که دچار پارانوئید اسکیزوفرنی.

این بازیگران ستاره از سری نوشته و کارگردانی شده توسط Derek Cianfrance, شامل, ملیسا لئو, Rosie o’donnell, Archie Panjabi, Bruce Greenwood, Juliette Lewis and Kathryn Hahn. رافالو همچنین به عنوان یک تهیه کننده اجرایی.

نقد و بررسی-مجله: چگونه است زندگی در قرنطینه برای شما و همسر خود را طلوع?

مارک رافالو: این خوب است. من سه تا از بچه ها (مشتاق, 19, بلا, 15, Odette 13) و من به طبخ در خانه, بنابراین من زمان زیادی را در آشپزخانه. اما این واقعا خوب در راه است. بچه ها خود را دریافت کنید کمی بزرگتر و آنها را با دوستان. ممنون میشم فقط به صرف این وقت اضافی با خانواده من.

آنچه در تعطیلات آخر هفته هستند مانند طول زمان عادی?

ما زندگی در شهر نیویورک بنابراین من همیشه در خیابان تماشای مردم و فقط به کاوش در این شهر بزرگ است. من از دست که در حال حاضر.

چگونه شما بازی بسیار متفاوت دوقلوها در “من می دانم که این بسیار درست است؟”

دوقلوها تا به حال به فیلم برداری می شود در زمان های مختلف. اساسا ما فیلم برداری تمام صحنه هایی که من خشمگین به عنوان Dominick به سرپرست. مدیر به من انجام تمام این pushups قبل از ما خود را به ضرب گلوله صحنه پس از رگهای من bulged و من نگاه عصبانی است. من حتی از دست داد 20 پوند قبل از بازی با او. سپس ما رفت و به مدت شش هفته پس از همه, که به ضرب گلوله کشته شد و من 30 پوند به دست آورد. که زمانی که ما فیلم برداری تمام توماس صحنه است. توماس در حال صرف زندگی خود را در داخل و خارج از موسسات. او ضخیم تر. او متفاوت است. او در meds. این دو شخصیت متمایز.

چگونه شما به دست آوردن 30 پوند در شش هفته ؟

من سعی کردم تا حدودی سالم در مورد آن, اما حقیقت این است که من فقط می خوردند زیادی است. هنگامی که شما در حال نیروی تغذیه خود را از برخی از عاشقانه از مواد غذایی برگ.

آیا شخصیت توماس تاثیر طرز فکر خود را?

توماس می شنود صدای. من تصور که زندگی است. وجود دارد یک زن و شوهر از هفته که در آن من بود تنها ماندن با خودم پایین رفتن به قلب از این بیماری های روانی و مطالعه آن. من حدس می زنم من واقعا می ترسم به آن بازی است. من می خواستم به آن را به عنوان صادقانه به عنوان امکان پذیر است.

در زندگی حرفه ای طولانی خود را که به شما داده شده است بهترین بازیگری مشاوره ؟

دیوید فینچر که به کارگردانی من در “زودیاک” یک بار گفت: “وقتی که شما یک بازیگر شما همیشه در عجله برای گفتن کلمات. شما فکر می کنم که واقعا مهم است. اما شما می تواند کاهش سرعت کمی است. شما می توانید زمان خود را.” من یاد گرفتم که یک خط خوب بین عجله و بودن. چه اتفاقی می افتد در فضا زمانی که شما عجله شخصیت است.

توصیف تجربه خود را در بازی هالک — و آن را بیش از ؟

از آن شده است ، در آمیختن این دو کاراکتر — بروس و هالک — به نظر می رسید قسط نهایی بنر-هالک ارتباط است. آنها ساخته شده صلح با یکدیگر است. بنابراین وجود دارد در آینده ؟ من نمی دانم. من هنوز هم می خواهید برای دیدن فیلم که در آن بنر و هالک را به آن را از نبرد و استاد زاییده افکار از این مبارزه است. کوین فیگ (Marvel رئیس creative officer) شما گوش دادن ؟ ما می خواهیم استاد هالک!

بسیاری از فکر “Avengers: آخر بازی” بود کامل فیلم. شما چه چیزی را تغییر دهید ؟

من می خواهم برای دیدن بیوه های سیاه و پرچم آن را بیشتر از یک کالج امتحان کنید.

چه جای تعجب مردم در مورد شما ؟ هر لذت گناه?

من گیک در فیلم های مستند. من آنها را دوست دارم. این است که کسی که تفسیر واقعی زندگی است. واقعی مردم واقعی هنرمندان است. هنر خود را فقط صحبت کردن در مورد زندگی است.

آیا بچه های خود را فکر می کنم آن را سرد است که شما هالک?

دیگر نه. آنها فکر می کنم آن را سرد زمانی که رابرت داونی جونیور تماس خانه. من درک می کنم. آن خنک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im