علامت صلیب 175 ساله آمریکایی ‘هرمس,’ دوباره آن لوکس وضعیت

خوبی را در نیمه دوم از عقب پنجره پارامونت 1954 کلاسیک به کارگردانی آلفرد هیچکاک, لیزا فریمانت (با بازی گریس کلی) و عکاس L. B. Jefferies (جیمی استوارت) در خانههای گلی خالی از طریق شواهدی که همسایه خود را لارس Thorwald به قتل رسیده است همسر خود را. یک شاخص کلیدی: خانم Thorwald محو شده از آپارتمان در سراسر راه—پشت سر گذاشتن کیف دستی خود را.

“یک زن مورد علاقه کیف دستی” فرمونت توضیح می دهد که تولید خود را براق کیسه های سیاه و سفید برای نشان دادن نقطه خود را. “این همیشه آویزان در ژاپن که در آن او می تواند در آن به راحتی. و سپس ناگهان او در یک سفر می رود و برگ های آن در پشت—چرا؟”

این بیت معروف از مونولوگ اما کیسه در شات معروف تر هنوز هم. آن شناخته شده به عنوان “فضل کیسه”—ساخته شده برای این روز توسط خانه از علامت صلیب است. لوکس چرم تجاری تبدیل 175 این سال و به عنوان مدیر عامل Ulrik Garde به دلیل آن را می بیند عقب پنجره مثل بقیه برند میراث فرهنگی در ادامه به تعریف آن است.

“مشتریان امروز در لوکس می گفت داستان های واقعی,” او گفت:. “ما لازم نیست که به هر چیزی است. ما آن را همه. ما فقط نیاز به داستان ما.”

در حالی که داستان آغاز می شود در سال 1845—هنگامی که ایرلندی saddler Henry W. صلیب شروع به ساخت کالاهای چرمی خوب در یک شرکت به نام او برای پسرش خوانده شده را علامت—چیزهایی که واقعا نمی رفتن تا زمانی که یک آقا به نام جرالد مورفی درگیر می شود. یک bon طلب که می خواهم اتاق خواب با کول پورتر در دانشگاه ییل به فرانسه رفت به رنگ و hobnobbed با امثال همینگوی و پیکاسو و اسکات فیتز جرالد مورفی در زمان کمر را علامت صلیب در سال 1934. او زمانی سوارکاری با نام تجاری—که برخی از آنها به نام “هرمس آمریکا”—به یک نماد افتخار. (در ناطور هولدن کالفیلد را blueblood اعتبار ایجاد شده توسط خود علامت صلیب توشه.) مورفی cenacolo فانتزی دوستان شامل هیچکاک است که در سال 1954 او نزدیک به یک مدرن, حداقل, کیسه مناسب برای ستاره های جدید خود را از فیلم.

منشاء آن به عنوان یک زین ساز در بوستون, علامت صلیب گسترش یافته بود با چرم لوکس لوازم جانبی (1) در سال 1921. هنرمند و tastemaker جرالد مورفی (2) را در خط تولید این نوع نمایی که زمین آن را در glossies (3). در سال 1954 علامت صلیب شد اولین بار پس از جنگ “آن را” کیسه پس از انتشار از عقب پنجره (4). خریداران در نیویورک می تواند درایو تست کالا در علامت صلیب’ خیابان مدیسون فروشگاه گل سرسبد (5).
1. جی پل/گتی ایماژ; 2. حسن نیت ارائه میدهد از علامت صلیب; 3. هورست P. هورست/Conde Nast از طریق گتی ایماژ; 4. برترین تصاویر; 5. ایلیا S. Savenok/ گتی ایماژ برای علامت صلیب

علامت صلیب’ شجره نامه باعث می شود آن را از همه بیشتر تعجب آور است که این شرکت بسیار نزدیک ناپدید شد. در سال 1993 سارا لی Corp. دیوارهایی آن را در طول یک خرید ولگردی و قانونی شکنی که همچنین شامل مربی. انتخاب به سرمایه گذاری در هر دو میراث, نام, سارا لی چراغ علامت صلیب پشت انبار. (“این نیست که ما قادر به ساخت [علامت صلیب] با نام تجاری” مربی و رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل سابق Lew فرانکفورت گفت: در آن زمان. “ما تصمیم نیست.”)

پس از شکست سال 2008 مجددا راه اندازی به عنوان یک midpriced نام تجاری از طریق QVC, کمتر—علامت صلیب گذشت به دست جانباز خرده فروشی اجرایی نیل J. Fox که دوباره برقرار ایتالیایی طرز کار افزایش قیمت و کالا به Barneys. به عبارت دیگر روباه ترمیم علامت صلیب تاریخی آن به استاندارد است. و آن کار می کرد. این روزها علامت صلیب لوازم جانبی خال خال شده است در امثال لیدی گاگا آنجلینا جولی و ریحانا در میان دیگران.

چند هفته پیش شرکت راه اندازی یک بخش در وب سایت خود را که در آن خریداران می توانند خرید علامت صلیب کالاهای چرمی از دوره گذشته: یک توپ راگبی ($480) یک houndstooth کیف لوازم آرایشی و بهداشتی (180 دلار) و یک برگ ($590). دلیل معتقد است که ارائه صلیب نه تنها پایدار آن را یک راه به نوبه خود جوانتر خریداران به این برند اصل و نسب.
حسن نیت ارائه میدهد از علامت صلیب

یک سال بعد با توجه به عنوان مدیر عامل در سال 2018 او باز یک علامت صلیب فروشگاه گل سرسبد در خیابان مدیسون ، برخلاف روند بالا مشخصات خرده فروشی بسته شدن است که آمار نیویورک.

“این کاملا ضروری به فضاهای فیزیکی که در آن مصرف کننده می تواند در آمده و تجربه کل وسعت تجاری” به دلیل افزود که اگر خریداران می خواهم برای آمدن به دیدن و لمس محصول و سپس رفتن به صفحه اصلی و خرید آن به صورت آنلاین است که با او. در میان fineries آنها می توانید سعی کنید در حالی که در فروشگاه: totes, کوله پشتی, کیف پول و duffles و پنجره عقب کیسه به دنبال هر بیت به عنوان جعبه مانند و هوشمند به عنوان آن را در گریس کلی را به بازو 66 سال پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>