درمانگاه ماری جوانا در نزدیکی Summerlin nixed پس از محله اعتراض

هر دو طرف ادعا دارند بیشتر حمایت, اما در پایان, مخالفان پیشنهاد درمانگاه ماری جوانا در نزدیکی Summerlin ادعا کرد پیروزی: فروشگاه رسما مرده حداقل در حال حاضر.

پس از دو شهر سالن ستیز جلسه کمیسیون برنامه ریزی و یک دسته از تماس های تلفنی و ایمیل به Councilwoman ویکتوریا ملوان یک طرح به اشغال سابق بیمارستان حیوان خانگی با یک درمانگاه در بند 2 به استراحت قرار داده شد چهارشنبه.

شورای شهر به اتفاق آرا رد متقاضی, نوادا, CRT ویژه استفاده از مجوز مورد نیاز برای حرکت رو به جلو در گوشه شمال شرقی صحرای خیابان و قلعه آپاچی جاده با ملوان منجر به اتهام.

“من می خواهم به آن را روشن است که موضع من در مورد این موضوع مربوط است به استفاده از ماری جوانا به طور کلی. رای دهندگان صحبت در مورد این مسئله و من احترام که” او گفت:. “همچنین در مورد نگه داشتن همه درمانگاه ها را از بخش 2.”

به جای او تأکید کرد که نوادا CRT رد پیشنهاد خود را برای کمک به پیدا کردن کسب و کار مناسب تر محل برای راه اندازی این منطقه را به اولین درمانگاه از یک منطقه مخالفان به عنوان بیش از حد برون شهری و بیش از حد نزدیک به مکان های که در آن کودکان و خانواده ها جمع.

“هنگامی که شما از دست دادن محله خود را, آن را برای همیشه رفته” گفت: بخش 2 resident Fran ابوت.

سایت مناسب است ؟

در دو محله جلسات ساکنان را رد کرد, محل فروشگاه, توسط 3-1 حاشیه ملوان گفت. کارکنان خود را نیز نگه داشته و شمارش از مؤسسان توسعه برای: مخالفت اکثریت را به دست آورد. نوادا CRT با اشاره به چهره های دیگر مانند ارسال اعلامیه بازگشت به شهر توسط ساکنان نزدیک است که نشان از موقعیت بسیار بهتر دریافت بیش نیست.

“این تا حدودی به بحث در مورد ماری جوانا و کمتر بحث در مورد استفاده از زمین گفت:” مت مک کلور مدیر کل کشت که عمل ذخیره کنید.

برنامه ریزی شده 4,800 فوت مربع داروخانه داده شد چراغ سبز از برنامه ریزان شهرستان و دیگر کارکنان که هیچ تضاد با قوانین نیاز به 1000 پا بافر بین مدارس و 300 پا برای دیگر حساس استفاده می کند.

آن را تبدیل به اولین درمانگاه در محدوده شهرستان غرب دکتور بلوار. اکثریت موجود در فروشگاه های شهر خوشه در بخش 3 شهری ناحیه شرق بزرگراه بین ایالتی 15 با توجه به شهر داده است.

حتی به عنوان ملوان قاب بحث بر سر پیشنهاد سایت به عنوان در مورد ماری جوانا استفاده مخالفان اغلب استناد بالقوه آن تاثیر در افراد جوان و نگران است که این فروشگاه را جذب بد عنصر. بلیک Quackenbush بازنشسته مترو اداره پلیس ستوان سابق مبارزه با مواد مخدر کارآگاه به دنبال ارام کردن آن در حمایت از این محل.

“مردم در حال حاضر رفتن به بند 2 به خرید ماری جوانا. این که چگونه جرم و جنایت رخ می دهد که چگونه حوادث رخ می دهد … هنگامی که آن را به طور غیر قانونی انجام,” او گفت:. “درمانگاه تحت نظارت; آنها امنیتی است. آن انجام می شود با خیال راحت در یک محیط امن.”

رایگان به نگاه در جای دیگر

Scot Rutledge یک مشاور که به نمایندگی نوادا, CRT در سراسر فرایند گفت: محل انتخاب شد چرا که بسیاری از کشت مشتریان در نزدیکی زندگی می کنند و سفر به آن فروشگاه در unincorporated شهرستان در بهار جاده کوه و دره مشاهده بلوار.

و مک کلور گفت که او با بالا بردن خانواده خود را در مجاورت شده است و مقیم در بند 2 برای بیش از یک دهه.

“من به هیچ وجه قصد قرار دادن چیزی به جامعه است که خطرات به انتخاب هر سن و یا جمعیتی در جامعه,” او گفت:.

اما در نهایت ملوان گفت: او اجماع پاسخ به دفتر او روشن شود: پیشنهاد فروشگاه بود و نه هماهنگ با سایت.

در حالی که نوادا CRT ممکن است را انتخاب کنید و بلافاصله به دنبال محل دیگری آن را نیز ممکن است درخواست مجدد برای سایت جنجالی پس از به اصطلاح خنک کردن دوره منقضی می شود در یک سال است.

اما هر گونه تلاش برای احیای اشغالگر سابق بیمارستان حیوان خانگی است که به احتمال زیاد در دیدار با مشابه مقاومت است. پیشتر در روز چهارشنبه جلسه Rutledge گفت: کسب و کار دوستانه به تاخیر انداختن یک رای به منظور سعی کنید به آدرس بیشتر محله دلهره.

جنیفر کاسه انجمن اولیا و مربیان و رئیس جمهور در Piggott مدرسه ابتدایی پیشنهاد زمان بیشتری را انجام دهد هیچ کس خوب.

“هیچ چیزی وجود ندارد که آنها در حال رفتن به می گویند برای تغییر ذهن ما,” او گفت:.

تماس با شیا جانسون در [email protected] یا 702-383-0272. Follow @Shea_LVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>