Marc-Andre فلوری علامت سنگ ستاره در اپل تجاری

شوالیه طلایی طرفداران که لحن به NHL بازی-در بازی شنبه را ببینید برخی از چهره های آشنا.

اپل پخش تجاری در طول پنج مسابقات بازیگران Marc-Andre فلوری و علامت سنگ. آگهی ویژگی های این دو بازیکن messing اطراف در یک میدان یخ بازی همراه با فیلم های گرفته شده توسط آیفون 11 Pro.

30 نقطه دوم که فیلم برداری شده بود قبل از جهانی COVID-19 همه گیر نشان می دهد که بازیکنان با استفاده از هاکی روی نوار به ساقه از زوایای منحصر به فرد. آنها نوار گوشی به تخته یک هدف پست اسکیت و سنگ چوب برای ضبط ویدئو.

فلوری نیز دارای تلفن در یک نقطه و در حالی که سنگ می آید به توقف و در نتیجه goaltender گرفتن با اسپری برف.

تجاری فقط آخرین همکاری بین اپل و NHL. لیگ مربیان مجاز به iPads ها بر روی نیمکت در طول سال 2017 postseason و در سال گذشته یک برنامه برای راه اندازی شد دستگاه که دنبال آمار زمان واقعی در طول بازی.

Toronto Maple Leafs ستاره Auston متیوز و میچ Marner نیز در اپل آگهی آخرین postseason.

به نوبه خود آن را

NHL لوله کشی در برخی از محیط سر و صدای جمعیت در طول شوالیه’ نمایشگاه بازی برابر آریزونا شغالها در روز پنج شنبه اما آن را بسیار قابل توجه در NHL شبکه پخش. ظاهرا که درست شد داخل راجرز محل در ادمونتون آلبرتا به عنوان به خوبی.

“اگر آنها آن را نمی شنوند و آن را” جناح راست رایلی اسمیت گفت.

فلوری گفت که او آن را بشنود. آن را فقط با صدای بسیار بلند, حداقل نه در مقایسه با موسیقی در این عرصه است. شوالیه’ هدف song — “وگاس چراغ” توسط وحشت! در دیسکو — هنوز blared تمام چهار برابر این تیم به ثمر رساند در برابر کویوتس.

“من فکر می کنم آن می تواند سرگرم کننده اگر آنها تبدیل شده تا حجم کمی از آن را به احساس می کنم مثل یک بازی کمی بیشتر” فلوری گفت.

چهارم خط مراحل

اسمیت ارائه شده ناخواسته ستایش برای شوالیه چهارم خط پس از روز شنبه را برنده شوید. رایان نفره, توماس Nosek و ویلیام حامل شروع بازی شدند در یخ برای دو شغالها مجازات است.

“من فکر می کنم Nosek خط انجام یک کار بزرگ که قادر به تغییر حرکت” اسمیت گفت. “در هر بازی دیگر تیم ها در حال رفتن به دریافت های مختلف شتاب نوسانات. آنها انجام یک کار خوب بستن آنها است. ما قادر به ساخت آن و ایجاد جرم.”

تماس با بن Gotz در [email protected] دنبال @BenSGotz در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *