بسیاری از لاس وگاس کارگران در برزخ بدون کار یا بیکاری پرداخت

وقتی نوادا قمار تعطیل در مارس 18, تعدادی از اپراتورهای محلی ارائه شده کارکنان یک یا دو هفته از پرداخت و مزایای.

آن زمان است تا برای تعدادی از کارگران در دره لاس وگاس. با بیمه بیکاری دفتر حمایت و تعدادی از ادعای بسیاری از سمت چپ تعجب زمانی که آنها را ببینید هر نوع منافع در آمده است.

تامی سابق Bellegio کارمند که کاهش یافته است را به نام خانوادگی خود برای محافظت از توانایی های خود را برای بازگشت به شغل خود گفت: او خود را مشاهده کنید, بیمه بیکاری, بیمه ادعا می کنند پس از آخرین روز کار در مارس 15, و او هنوز هم در حال انتظار برای آن را به تایید. آخرین بررسی از MGM بود در مارس 26.

“من هیچ ایده چه حد پایین خط من (در این روند) و یا زمانی که پول را در آینده,” او گفت:. “(من) نشسته در (هیچکس) زمین است.”

انتظار در برزخ

گروه, استخدام آموزش و توانبخشی سخنگوی رزا مندز گفت: وجود منابع اضافی این بخش می تواند برای کسانی که در انتظار مطالبات خود را به پردازش می شود.

او پیشنهاد کرد کسانی که نیاز به اکتشاف منابع مانند سه مربع بانک مواد غذایی و یا دیگر سازمان های غیر انتفاعی برای کمک و تماس با آب و برق مانند NV, انرژی, دره لاس وگاس آب منطقه و جنوب غربی گاز به مطمئن شوید که سرویس نخواهد بود به حالت تعلیق درآمد. رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak نیز متوقف تمام اخراج.

سابق Bellagio کارمند که با این نسخهها کار در خرده فروشی و اعطا شد گمنامی برای محافظت از توانایی های خود را به بازگشت به کار — در حال حاضر ساخته شده یک سفر به یک بانک مواد غذایی و به تازگی اعمال شده برای مواد غذایی تمبر. آن را تنها منبع درآمد برای ماه.

خرده فروشی کارگر گفت: بیمه بیکاری ادعا پرچم چرا که او تا به حال شده اخیر استخدام. او با یک کارمند دولت مورد ادعای خود را از طریق تلفن چهار شنبه, اما او هنوز هم مطمئن نیستید که — یا اگر او انتظار می رود مزایای بیمه بیکاری در هر زمان به زودی.

گذشته خود را چک شد مارس 27. یک نامه الکترونیکی از DETR می گوید او نمی خواهد به مزایای حق تا مارس 25; او مطمئن نیستید چرا شده است و قادر به دریافت از طریق خطوط تلفن به هر گونه سوال پاسخ داده شده است.

“خرده فروشی نمی پرداخت بالاترین دستمزد بنابراین شما لازم نیست که یک لانه تخم مرغ,” او گفت:. “من نمی باید کسی را; من که خوش شانس است. … اگر (خاموش کردن) را نگه می دارد رفتن من قصد دارم که به دنبال یک کار متفاوت و آن را مانند (جدید کارگران) در تقاضای بالا در حال حاضر.”

تامی گفت: او تماس دفتر روزانه برای دیدن اگر او می تواند کسی که جواب سوالات خود ادعا کرده اند قادر به دریافت از طریق خطوط تلفن که به او لقب “نرخ بیکاری در قرعه کشی.”

او پول نقد در دست و نیست نگران ساخت به پایان می رسد دیدار در حال حاضر, اما همسر او — که او نیز از کار او ادعا پرچم به عنوان به خوبی. دو مطمئن نیستند که هر کدام از آنها را ببینید مزایای طریق آمده و در حال انتظار در $1,200 محرک چک برای کمک به آنها را حمل.

تامی گفت: او را بیشتر نگران همکاران که حتی در شرایط بدتر.

“اگر ما در حال مبارزه است و هر کس دیگری است.” “این بخشی ترسناک.”

که شرکت های’ shutdown مربوط به پرداخت هزینه دوره را تمام شده ؟

Caesars Entertainment Corp.: این شرکت گفت: این امر در ادامه به پرداخت تمام وقت, پاره وقت و به طور منظم برنامه ریزی شده اعضای تیم تا دو هفته پس از بسته شدن موقت از خواص در مارس 18. اکثر کارگران پرداخت می زد تا جمعه سخنگوی ریچارد بروم گفت. تقریبا 90 درصد از شرکت های ایالات متحده کارکنان furloughed.

Golden Nugget: بیانیه ای از مرکز شهر ملک گفت که “همه فعال تمام وقت و پاره وقت اعضای تیم” — کسانی که مشغول به کار بودند تا این بسته را دریافت دو هفته از پرداخت در طول خاموش کردن. سخنگویان نیست پاسخ به درخواست, درخواست برای تایید است که دو هفته دوره است.

MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی: این شرکت گفت: پاره وقت و تمام وقت furloughed کارکنان را دریافت دو هفته از پرداخت و مزایا در طول خاموش کردن. سخنگویان نیست پاسخ به درخواست, درخواست برای تایید است که این شرکت دیگر پرداخت furloughed کارگران است.

تماس با بیلی شولتز در [email protected] یا 702-383-0233. Follow @bailey_schulz در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>