مرد متهم در قتل پنسیلوانیا در صحرای نوادا

پنسیلوانیا مرد دستگیر شد و در ماه نوامبر پس از اعتراف به رانندگی دوست دختر خود را به نوادا و قتل او در کویر شده است تحت تعقیب توسط یک هیئت منصفه فدرال با توجه به U. s. Department of Justice.

جان چاپمن 40 متهم شد توسط یک شکایت کیفری Feb. 20 با یک تعداد از آدم ربایی که منجر به مرگ یک قربانی این اداره گفت. کیفرخواست واصل شد سهشنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در نوادا است.

چپمن است که برگزار می شود در زندان فدرال در لاس وگاس در انتظار اولین دادگاه ظاهر مارس 29.

این بتل پارک پلیس در پنسیلوانیا انجام یک چک رفاه در قربانی Nov. 14. آن را پیدا قربانی بعد از شناسایی به عنوان جیمی Feden, 33, اما صحبت با همسایه ها گفت که آنها تا به حال دیده می شود او در حدود دو ماه اما تا به حال دیده چپمن آمدن و رفتن از آپارتمان های این اداره گفت.

“در داخل قربانی اقامت افسران یافت جعلی سیا کارت شناسایی با چپمن نام و عکس, قربانی, تلفن همراه, چند, zip ties, و یک رول از نوار مجرای” این گروه در بیانیه ای گفت.

یکی از بستگان پلیس گفت که آنها در برقراری ارتباط با Feden از طریق Facebook Messenger و پلیس بعد مشخص شد چپمن با استفاده از حساب او پس از او تا به حال او را کشته بخش گفت.

بازداشت Nov. 15

چپمن دستگیر شد, Nov. 15 و پلیس گفت که او سوار Feden از بتل پارک به لاس وگاس. او گفت که او می خواهم به او گفت آن یک تعطیلات و که او فکر می کرد آنها می خواهم به خرید یک خانه در لاس وگاس, اما او گفت: او می خواهم برنامه ریزی برای کشتن او و آماده “کشتن کیت” قبل از آنها به سمت چپ پنسیلوانیا بخش گفت.

او گفت که او سوار قربانی به کویر در شهرستان لینکلن و پا و دست در پستی روابط و او را به یک تابلو راهنما به عنوان بخشی از آنچه که او گفت: او یک ساقه عکس. او سپس با قرار دادن نوار مجرای بیش از دهان و بینی و تماشا او را خفه بخش گفت.

بدن او پیدا شد و به عنوان یک “جین سازمان حفاظت محیط زیست” تا Clark County, دفتر پزشکی قانونی شناسایی Feden با استفاده از دندان سوابق.

چپمن بازگشت به پنسیلوانیا پس از کشتار و استفاده Feden خانه و پول خود را در بخش گفت.

اگر محکوم حداکثر مجازات حبس ابد یا مرگ.

تماس با الکسیس Egeland در [email protected] یا 702-383-0335. Follow @alexis_egeland در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im