مرد می شود 30 به زندگی در لاس وگاس تجاوز و قتل

لاس وگاس مرد به جرم تجاوز به عنف و قتل, تلاش برای سرزنش 55 سال از مرگ در یک تشنج به عنوان او به زندان فرستاده شده پنج شنبه.

دادستان کریستوفر Hamner توصیف “توحش” از نوامبر 2018 حمله کلی Deanne Kazoon به عنوان بی معنی. آپارتمان که در آن او در بر داشت پوشیده شده بود در خون و هنگامی که پلیس وارد چارلز Talley در داخل بود و برهنه.

“وجود دارد هیچ تجاوز به عنف” Talley گفت: روز پنج شنبه در یک جلسه قبل از منطقه قاضی داگلاس هرندون. “او مورد تجاوز قرار گرفته. و سپس من او را ضرب و شتم. او تا به حال تشنج. آن تشنج. من انجام نداده که به او.”

وکلای دفاع گفت: Talley یک نیروی دریایی کهنه رنج می برد از آسیب مغزی و تاثیر می گذارد از اعتیاد به مواد مخدر. او مست بود و در زمان حمله آنها گفت. در دادگاه خود را در اوایل سال جاری Talley وکلای استدلال کرد که رابطه جنسی بین او و Kazoon رضایت طرفین بود.

دادستان گفت: Kazoon به احتمال زیاد کشیده بود پایین راهرو آپارتمان به عنوان او درگذشت خونریزی های ناخن خراش فرش. تصاویر از صحنه جرم محققان نشان داد خون spattered دیوار خون تحت پوشش ضد بالا و خونین handprints در طبقه.

Kazoon دچار صدمات متعدد از جمله شکسته فک مغز خونریزی پارگی و contusions در گلو او.

قاضی دستور داد Talley به خدمت 30 سال به زندگی در زندان است.

“ناتوانی کامل خود را برای قبول هر گونه مسئولیت برای آنچه که انجام شد به است که یک چیز ترسناک,” هرندون گفت. “این یک چیز ترسناک.”

Kazoon شوهر مرده در اوایل سال 2016 پس از نبرد با سرطان و پس از آن او راه می رفت دور از شرق لاس وگاس خانه او با او نزدیکی Nellis بلوار و Desert Inn جاده اعضای خانواده گفت: Las Vegas Review-Journal در زمان مرگ او.

پس از حمله Kazoon بود با عجله به طلوع بیمارستان و مرکز پزشکی که در آن او از صدمات ناشی از اختناق و بی پرده نیروی ضربه.

اعضای خانواده و دادستان گفت: Kazoon در نظر گرفته شده بود Talley یک دوست.

“کلی تا به حال یک راه فقط شادی اتفاق می افتد در یک اتاق. او بسیار خروجی” خواهر آلیس گارسیا گفت: در روز پنج شنبه. “کلی سزاوار نیست برای مردن.”

تماس با دیوید فرارا در [email protected] یا 702-380-1039. Follow @randompoker در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im