مرد به ضرب گلوله در دفاع از خود مورد پلیس لاس وگاس می گویند

پلیس لاس وگاس در حال بررسی یک قتل در دره مرکزی در شب یکشنبه که آنها باور بود که با انگیزه دفاع از خود.

Metropolitan Police Department قتل سرهنگ ری اسپنسر گفت: بخش هوایی واحد متوجه یک موتور سیکلت “بود که اقدام بسیار مشکوک” در یک مرکز خرید در نزدیکی صحرای خیابان و دکتور بلوار حدود 6 p. m.

این موتور سیکلت سوار “بسیار بی پروا” عازم شمال در دیکیتر قبل از آن یا پارک و یا سقوط در یک جامعه مسکونی فقط در شمال ثروت باد اورده جاده اسپنسر گفت. سوار به عنوان یک مرد در اواخر 20s, کردم, کردن دوچرخه و شروع به گرفتن خاموش “موتور سیکلت لباس که او در” و فرار در سراسر Decatur.

او فرار را از طریق دوستانه فورد و شروع به پریدن کرد از نرده ها به سبزها مشاع جامعه که در آن او به مرد دیگری به عنوان یک مرد در اواخر 40s که رفته بود خارج برای دیدن آنچه که قرار بود در زمانی که او شنیده هلیکوپتر بالای سر اسپنسر گفت.

در 40s خود را دارای مجوز حمل پنهان و گفت: موتورسوار را متوقف کند چرا که او در تماس با پلیس اما سوار فرار اسپنسر گفت. ساکن به دنبال او تا موتورسوار از جیبش چاقو و نسبت به او اسپنسر گفت.

“که در آن نقطه شهروند اخراج چیزی که ما باور به دو دوره قابل توجه مشکوک” اسپنسر گفت. “تیرانداز سپس زد و برداشت یک کیت کمک های اولیه و شروع به ارائه کمک های اولیه به قربانی بر روی زمین که او تا به حال فقط شات.”

ماموران مترو نشان داد تا به زودی و پس از کمک مرد اداره کمک های اولیه تا زمانی که پزشکان وارد شد و اعلام کرد این مرد مرده است. اسپنسر گفت: تیرانداز بازداشت نشده بود چرا که پلیس به اعتقاد او اقدام دفاع از خود, اما این مورد خواهد بود بیش از تبدیل به شهرستان کلارک دفتر دادستان منطقه برای بررسی.

تماس با الکسیس Egeland در [email protected] یا 702-383-0335. Follow @alexis_egeland در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>