مرد پرسید: به شات برداشت تفنگ در طول توقف ترافیک پلیس می گویند

این مرد به ضرب گلوله توسط یک گروهبان در طول توقف ترافیک در هفته گذشته خواسته بود به ضرب گلوله قبل از کشیدن یک تفنگ از ماشین خود, Las Vegas, پلیس گفت:.

دستیار کلانتر کریس جونز گفت: در جلسه توجیهی که عیسی Caballero-Herrera, 38, گفت Sgt. تیموتی Stovall, 51, که او تا به حال شده است با مسائل مربوط به خانواده. کلارک شهرستان, دفتر پزشکی قانونی شناسایی کرده و او را به عنوان عیسی مسیح Caballero.

کابایرو به حال سابقه کیفری از جمله ورود به کشور به طور غیرقانونی و “در اختیار داشتن جعلی ابزار از آریزونا” جونز گفت.

جونز گفت: Stovall یک افسر لباس شخصی اختصاص داده شده به باندهای معاون اداره خدمات تحقیقاتی بخش رانندگی بود بینام و نشان پلیس وسیله نقلیه عازم شمال بزرگراه بین ایالتی 15 حدود 8:42 بعد از ظهر روز چهارشنبه هنگامی که او متوجه کسی رانندگی بی پروا.

Stovall به نام در به گزارش GMC Yukon رانندگی با سرعت بیش از 100 مایل در ساعت است که او گفت: نزدیک به ضربه اتومبیل های متعدد و ميانه. جونز گفت: Stovall به دنبال یوکان و گرفتار به عنوان ماشین کشیدن بین ایالتی بر روی Apex جاده شمال شرق دره لاس وگاس.

Stovall قادر به انجام یک توقف ترافیک حدود 8:49 p. m. و به نام برای پشتیبان گیری جونز گفت. کابایرو از SUV و شروع به صحبت کردن به Stovall جونز گفت.

Caballero گفت Stovall که او با داشتن خانواده مسائل و خواسته گروهبان به او شلیک جونز گفت. او گفت Stovall که او یک تفنگ در ماشین خود را.

جونز گفت: دو مردان برای صحبت در مورد شش دقیقه قبل از Stovall گزارش داد که عکس شده بود از کار اخراج شدند. Caballero نیست آتش سلاح های خود را و Stovall اخراج نه دور جونز گفت.

چون Stovall با این نسخهها کار به عنوان یک لباس شخصی افسر جونز گفت: “او نیاز به پوشیدن یک بدنه دوربین. بدن فیلم دوربین از اولین ورود به افسر نشان می دهد Caballero دروغ گفتن بر روی زمین توسط درب سمت راننده از یوکان.

Stovall افسر گفت: که او به ضرب گلوله Caballero پس از انسان کشیده تفنگ خود را از ماشین به بیرون بدن فیلم دوربین را نشان می دهد. او گفت: افسر که کابایرو بود صحبت کردن در مورد خانواده اش و خداحافظی با فرزندان خود را پس از او به ضرب گلوله کشته شد.

جونز گفت: پس از رسیدن ماموران قرار دادن دو گیتس در Caballero قبل از او گرفته شد و به مرکز پزشکی دانشگاه, جایی که او درگذشت.

جونز گفت: آن بخش ششم پلیس تیراندازی و دوم کشنده این سال است.

تماس با الکسیس Egeland در [email protected] یا 702-383-0335. Foll0w @alexis_egeland در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im