مرد دستگیر شده پس از آتشباری در اواخر شب آمازون تحویل راننده

آمازون تحویل راننده اشتباه شد برای اواخر شب سارق در شمال غربی لاس وگاس صفحه اصلی شنبه باعث به آتش چندین اثر شلیک گلوله در راننده, پلیس گفت:.

J. Austin Lattana, 26, از لاس وگاس در حال حاضر به اتهام اقدام به قتل در 11:31 p. m. تیراندازی در 8200 بلوک دریاچه ایسل دادگاه نزدیکی علتا و جنوب Durango درایوهای.

دستگیری گزارش Lattana متحده که آمازون راننده پلیس گفت که او ارائه یک بسته به یک خانه در دریاچه جزیره پوشیدن آمازون تحویل جلیقه زمانی که ساکن یک خانه بلافاصله مجاور به آن تحویل شد مواجه او درخشان چراغ قوه در چهره اش.

“(راننده) تحویل بسته و رفت و برگشت به وسیله نقلیه خود را” در این گزارش آمده.

او مواجه می شوند یک زن با گرفتن یک عکس از پلاک.

“(راننده) توصیه می شود که او یک آمازون تحویل راننده وارد خودرو خود را به ترک” با توجه به گزارش.

یک فرد مسلح پس از آن باز آتش در راننده با گلوله پرواز در سراسر محله. راننده خودرو زده بود بارها و بارها با گلوله به چهار خانه در خیابان. یک مرد شد راه رفتن سگ خود را در نزدیکی در زمان تیراندازی ،

“(راننده) شنیده اسلحه گرم تخلیه و خودرو خود را به ضرب گلوله” پلیس نوشت. “(او) آینه دید عقب شکسته.”

یک مسافر جلو پنجره و جلو پنجره راننده خودرو نیز در هم شکسته شد با گلوله.

راننده جان سالم به در و به نام پلیس. گزارش دستگیری برای Lattana گفت که او زندگی می کردند در کنار آن تحویل شد.

پلیس گفت که آنها در مصاحبه Lattana و او به آنها گفت به اعتقاد او آمازون راننده به سارق نما به عنوان یک آمازون راننده. Lattana گفت او را آتش راننده وقتی او را دیدم مرد برای رسیدن به چیزی در وسیله نقلیه خود را.

“Lattana گفت که یک مرد شد راه رفتن در اطراف cul-de-sac” پلیس گفت: در گزارش بازداشت. “Lattana مواجه و به مرد گفت که او با این نسخهها کار برای آمازون است. Lattana او را باور ندارد. زمانی که آمازون راننده خود را وارد خودرو Lattana گفت: او مشاهده کرد او برای رسیدن به چیزی بنابراین او شروع به تیراندازی در او.”

پلیس 14 پوسته پوسته در Lattana را در جلوی خانه. یک حکم جستجو تبدیل شده تا سلاح های مجلات و مهمات در داخل خانه اش کشته شده است. این سلاح ها شامل یک لود .45-کالیبر تفنگ دستی و لود AR-15 تفنگ.

پلیس گفت: یک ساکن زندگی می کند که بلافاصله مجاور به آن تیراندازی رخ داده بود و انتظار آمازون بسته و آن را دریافت کرد. آنها همچنین گفته اند که راننده بود با پوشیدن یک آمازون جلیقه.

“(راننده) توصیه می شود که او ارائه بسته های آمازون است و وظیفه تحویل در زمان خاص, قاب” به پلیس گفت:. “(راننده) توصیه می شود که بسته به او تحویل شد قرار بود قبل از تحویل 0000 ساعت.”

نیمه شب است که در زمان نظامی به عنوان “0000 ساعت.”

Lattana باقی مانده در شهرستان کلارک بازداشتگاه روز چهارشنبه اما پلیس لاس وگاس گفت: رزرو, عکس, مرد, بود فورا در دسترس است.

لاس وگاس دیوان عدالت سوابق نشان می دهد که Lattana نمی تواند به نظر می رسد در دادگاه در روز دوشنبه به دلیل او در یک منطقه بیمارستان به دلایل نامشخص.

او به اتهام اقدام به قتل و حمله به هر دو با یک سلاح مرگبار و همچنین هفت فقره تخلیه سلاح به یک ساختار اشغال شده و یک تعداد از تخلیه یک تفنگ که در آن یک فرد ممکن است در معرض خطر.

یک ایمیل به آمازون روابط عمومی به دنبال نظر یکشنبه بود بلافاصله جواب داد.

تماس با گلن Puit از طریق ایمیل در [email protected]om. Follow @GlennatRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im