مرد متهم فيلبرداري لاس وگاس تجاوز به

لاس وگاس مرد متهم است که مشغول فیلم برداری از یک تجاوز جنسی در یک فرد که گذشت پس از نوشیدن و سپس به اشتراک گذاری تصاویر از حمله از طریق رسانه های اجتماعی با توجه به یک گزارش بازداشت.

اریک Semuhungu 28 ساله است که به اتهام دو فقره تجاوز به غیر قانونی انتشار صمیمی تصویر از دیگری و ضبط/پخش/نمایش تصویر از یک منطقه خصوصی.

پلیس لاس وگاس نوشت: در گزارش بازداشت برای Semuhungu که پلیس نامیده می شدند در ماه ژانویه توسط یک مرد که می خواست به گزارش یک تجاوز به او گفت که رخ داده است در لاس وگاس در ماه اوت سال 2018 است. مرد گفت: او شده است می خواهم نوشیدن به شدت با یک دوست وقتی از او گذشت ، در دسامبر 2019 مرد گفت: او تماس گرفته شد توسط یکی دیگر از دوستان که مطلع او که برهنه تصاویر و ویدئوها از او در حال توزیع از طریق اسنپ چت. مرد شد و سپس تماس با فرد دیگری گفتن او همین است. او آنها را به ارسال تصاویر و ویدئو به او.

پس از مشاهده عکس ها و فیلم او به نام پلیس.

“(قربانی) اعلام کرد که عکس ها و فیلم ها شده اند به بیرون درز از طریق واتساپ به یک مقدار ناشناخته از افراد شامل خانواده” پلیس نوشت: در گزارش بازداشت.

پلیس لاس وگاس نوشت: در گزارش بازداشت که آنها بهبود ویدئوها نشان می دهد که قربانی تجاوز جنسی. Semuhungu دستگیر شد مارس 24 در شمال غربی لاس وگاس آپارتمان.

یک جلسه مقدماتی در مورد برنامه ریزی شده است برای ژوئن 24.

تماس با گلن Puit را در [email protected] یا 702-383-0390. Follow @GlennatRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>