مرد متهم به آزار دختر پیاده روی صفحه اصلی از لاس وگاس مدرسه

یک مرد زندانی در لاس وگاس در, آدم ربایی و تجاوز جنسی به اتهام بعد از 12 سال گفت: او تجاوز جنسی و تهدید به کشتن او به عنوان او در راه رفتن به خانه از مدرسه.

ویلیام Schilz, 29, با نزدیک شدن دختر در پارکینگ یک 7-Eleven در 2910 مریلند پارک وی هفته گذشته گفت و او را به “رفتن به گوشه و یا او را بکشند” با توجه به بازداشت گزارش به دست آمده از این بررسی در مجله.

Schilz, همچنین شناخته شده به عنوان ویلیام Schulz, مجبور, دختر در مقابل یک دیوار او را برداشت و او را در انجام یک عمل جنسی, در این گزارش اعلام کرد.

حداقل سه شاهد را به پلیس گزارش که مشاهده کردند این حمله یک عکاسی حادثه و دیگری تعقیب Schilz ، نظارت تصویری از فروشگاه کمک از پلیس پیگیری Schilz پایین.

این دختر به پلیس گفت که او در راه رفتن به خانه از مدرسه با یک دوست که او پس از 7-Eleven, پارکینگ, با توجه به گزارش.

او “اعتقاد بر این مرد بی خانمان شد با توجه به او درهم و برهم به خود و راه رفتن ‘سنگین پا,’ ” در این گزارش اعلام کرد. “او در ادامه به راه رفتن اما شنیده ام صدای پای آمدن از پشت سر او مشاهده و همان مرد راه رفتن به او را به سرعت.”

او گفت که او تا به حال اسلحه و به او گفت که برای “کشیدن پیراهن او.” این دختر پس از آن “به او گفت که او ترسیده بود و از او خواسته تا به او اجازه رفتن” این گزارش ادامه داد. “مرد گفت: او را به گوش دادن به او و یا او را بکشند.”

پس از حمله مرد “چپ شروع به پریدن کرد بیش از دروازه و او را ترک گریه” دختر گفت: پلیس.

مادر دختر پلیس گفت که او نگران شد زمانی که او سعی در تماس با دخترش حدود 2:40 p. m. on Feb. 28 و دختر جواب نداد. دوازده دقیقه بعد دختر او را به نام مادر و توصیف آنچه اتفاق افتاده است.

پلیس در بررسی های نظارت تصویری از 7-Eleven و با استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره برای شناسایی Schilz که دستگیر شد که شب با پوشیدن همان تی شرت نزدیکی کارن خیابان و مریلند پارک وی بر اساس این گزارش.

Schilz در ابتدا رد جنسی روبرو می شوند اما بعدها به پلیس گفت که او معتقد است که او 18 سال, پیر و او او پرداخت می شود $20 برای عمل جنسی.

لاس وگاس عدالت از صلح دیانا سالیوان دستور Schilz برگزار شد بدون وثیقه. وی قرار است در دادگاه در اواخر این ماه. یک وکیل مدافع برای Schilz نمی تواند رسید.

تماس با دیوید فرارا در [email protected] یا 702-380-1039. Follow @randompoker در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im