عمده تاخیر ترافیک گزارش شده در I-15 جنوبی در نزدیکی لاس وگاس فرودگاه

عمده ترافیک تاخیر رخ داده صبح روز چهارشنبه در بزرگراه بین ایالتی 15 را عازم جنوب خطوط در صحرا خیابان های لاس وگاس و همچنین در فرودگاه McCarran connecter تونل با توجه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان.

منطقه ای حمل و نقل کمیسیون دوربین نشان داد تاخیر در من-15 اوایل صبح امروز به علت عازم جنوب خطوط در حال خاموش توسط نوادا بزرگراه گشت. ترافیک در نزدیکی I-15 و صحرا شروع به حرکت دوباره در مدت کوتاهی پس از 9.m.فرودگاه اتصال تونل نیز بسته شد برای یک دوره از زمان.

McCarran International Airport, توییتی از این صبح است که مسافران باید آماده برای تاخیر ترافیک به دلیل “نورد بسته شدن جاده در منطقه به عنوان رئیس جمهور کاروان حرکت را از طریق دره و نیروی هوایی یک حرکت” لاس وگاس.

“اجازه می دهد زمان اضافی و بسته از صبر و شکیبایی شما!” فرودگاه نوشت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وارد در لاس وگاس در سه شنبه شب و برنامه ریزی شده بود به پرواز از فرودگاه بین المللی McCarran اوایل روز شنبه در مسیر به جنوب کالیفرنیا. رئیس جمهور خواهد شد در لاس وگاس بعد از امشب با اضافی بسته شدن جاده انتظار است.

نوادا گشت بزرگراه نمی تواند رسید و برای اظهار نظر در مورد خاموش شدن ناگهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>