ناشران بزرگ را به پایین Paywalls برای Coronavirus پوشش

بینش کلیدی:

انتخابات میان دوره ای عظیم طوفانهای برف و در حال حاضر coronavirus. کسانی هستند که پوشش مناطق بنابراین مهم است که انتشارات بوده است مایل به ایجاد مقالات در مورد این چیزها رایگان به عنوان خوانده شده.

ایالات متحده-رسانه ها بر اساس سازمان ها باید وظیفه است با خم شدن به سریع حرکت هوی و هوس از coronavirus تمام هفته را به عنوان موارد بیشتری از این ویروس کشف شده در ایالات متحده کار را به دستورالعمل ها را به روزنامه نگاران در بهترین شیوه های گزارش آنها به عنوان بسته بندی و ایجاد محصولات جدید به آدرس گسترده بیماری همه گیر. ترین اخبار سازمان های, به ویژه کسانی که با شهر نیویورک به عنوان مقر خود را حتی تشویق—اگر لازم نیست—کارکنان به محل کار از خانه اگر آنها می توانند.

ناشران از اقیانوس اطلس و در Philadelphia Inquirer به نیویورک تایمز وال استریت ژورنال و بلومبرگ اخبار باید هر ساخته شده coronavirus پوشش موجود به غیر مشترکین. این تصمیم برای این رسانه ها بود یکی از آسان حتی برای کسانی که به تازگی قرار داده تا paywalls به عنوان یک راه برای گرفتن مردم را به پرداخت برای اشتراک یا عضویت.

“این است که بهداشت عمومی اورژانس. اگر ما اطلاعاتی داریم که برای مردم مهم است به عنوان خوانده شده, من مطمئن هستم که چگونه اخلاقی آن خواهد بود برای نگه داشتن آن از آنها را اگر آنها نمی دهد خود را به من کارت اعتباری” جفری گلدبرگ editor-in-chief اقیانوس اطلس گفت: Adweek اشاره کرد که خروجی ساخته شده برخی از coronavirus پوشش در دسترس به صورت رایگان در روز سه شنبه. “ما نمی رفتن به روزنامه نگاری به فروش اشتراک. ما در رفت و با هر گونه شانس برای اطلاع رسانی و روشنگری عمومی است. و کمک به مردم است.”

این اولین بار از اقیانوس اطلس منتقل شده پوشش خارج از paywall پس از آن رفت و زنده در سال گذشته است. و این مسئله بیشتر نشریات در حال دست و پنجه نرم کردن با, به خصوص پس از بسیاری از آنها ایجاد paywalls در چند سال گذشته است.

پوشش روی این ویروس در Bloomberg.com که ایجاد آن دیجیتال برنامه عضویت در سال 2018 است در مقابل paywall “به صورت رایگان و نامحدود” سخنگوی گفت. نیویورک تایمز همچنین دارای یک صفحه قابل دسترس برای همه و بدون عضویت و رایگان coronavirus محور عضویت در خبرنامه.

این حرکت بسیار خوبی ممکن است خوب برای کسب و کار.

“ارائه اطلاعات رایگان در coronavirus ارائه می دهد یک فرصت برای رسیدن به مشتریان جدید [و] از خوانندگان که ممکن است چوب با انتشار پس از آن و شاید مایل به پرداخت بعد اگر آنها را تحت تاثیر قرار توسط این مطالب گفت:” تام Meyvis استاد بازاریابی در دانشگاه نیویورک استرن دانشکده کسب و کار.

لس آنجلس تایمز رایگان, صفحه فرود, و عضویت در خبرنامه و نظر به عوامل متعددی که وزن, آیا برای بلند کردن paywall خاص منطقه تحت پوشش از جمله این که آیا آن را تحت تاثیر قرار مردم در جامعه خود را ارائه می دهند قابل توجه و منحصر به فرد پوشش این موضوع است. “این اعتصاب تعادل بین ارائه خدمات عمومی در حالی که همه چیز رو به تکامل را به سرعت و با قرار دادن یک مقدار در ما اخبار محصولات” سخنگوی گفت.

وال استریت ژورنال تیم در حال تغذیه از یک صفحه زندگی می کنند که در دسترس است به عنوان خوانده شده بدون اشتراک و جدید روزانه سری ویدئو آغاز خواهد شد شنبه ، این افتخاری پوشش نیز برجسته شده در این وب سایت صفحه فرود اصلی آغاز هفته آینده.

“برای بیش از یک ماه ما شده اند ساخت قطعات کلیدی مهم coronavirus مطالب به عنوان خوانده شده به صورت رایگان و ادامه خواهد داد به انجام این کار به ما خدمت به مردم در این داستان گفت:” لوئیس داستان وال استریت ژورنال ارشد, اخبار استراتژیست و رئیس محصول و تکنولوژی افسر, در بیانیه ای.

صنایع دیگر نیز ممکن است پیروزی های جدید مصرف کنندگان توجه و با تغییر آنها چگونه کار می کند در مواجهه با کروناویروس گفت: علامت Beal استادیار تمرین حرفه ای در روابط عمومی در دانشگاه راتگرز مدرسه از ارتباطات و اطلاعات است.

“ما در حال رفتن به شروع به دیدن برخی از برندها و شرکت های رسانه ای و دیگران پله و در نظر گرفتن یک رویکرد هدفمند و کنار گذاشتن سود به صورت لحظه ای و اولویت بندی هدف” Beal گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de