لیگ برتر فوتبال آغاز MLS متحد کمپین

لیگ برتر فوتبال لگد کردن آن MLS متحد مبارزات انتخاباتی به عنوان یک راه به ویژه تلاش های لیگ و تیم های بازیکنان و طرفداران در طول coronavirus همه گیر قرار داده است که بازی متوقف شد.

کمیسر دان گاربر گفت: در یک ایمیل برای طرفداران که اهداف MLS متحد هستند به آموزش و اطلاع رسانی به طرفداران بر اهمیت کلیدی در سلامت و ایمنی پیام رسانی در حالی که ایجاد سرگرم کننده بازیکن-مطالب متمرکز به نگه داشتن آنها را درگیر و ستایش آن مبارزه Covid-19 در خط مقدم.

MLS متحد لگد کردن با یک ویدئو شامل بازیکنان و مربیان است.

لیگ برتر نیز مشخص شده ملی پزشکان’ روز دوشنبه با فیلم دیگری است که در آن بازیکنان و مربیان ارائه شده خود را با تشکر از متخصصان پزشکی که در حال قرار دادن زندگی خود را در خط در طول بیماری همه گیر.

Garber نوشت: “من همیشه بر این باور بودند که MLS جامعه تعریف شده است با آن شجاعت و شکیبایی و روح وحدت. این است که این ارزش ها است که ما را از طریق این زمان دشوار است و ما را به عقب می آیند و حتی قوی تر زمانی که ما بازگشت به بازی کردن بازی ها در ماه های آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>