پست سرقت یک نگرانی در لاس وگاس به عنوان فدرال چک بیرون رفتن

کمک دولت خواهد بود به زودی جریان به آمریکایی ها برای کمک به آنها را از طریق رکود اقتصادی باعث شده جدید کروناویروس اما مداوم گروه از صندوق پستی دزد مصمم به رهگیری به همان اندازه که پول را به عنوان ممکن است قبل از آن می رسد لاس وگاس ساکنان دره.

در حالی که بسیاری خواهد شد که وجوه سپرده به طور مستقیم به حساب های بانکی خود را به دیگران ارسال خواهد شد و چک را در پست الکترونیکی. و در حالی که دره را در جریان سرقت ایمیل مشکل نیست مشخصی از coronavirus آمار نوادا ساکنان عاقلانه بود و بر روی انگشتان خود گفت: ایالات متحده خدمات پستی سخنگوی دیوید روپرت.

“بزرگترین توصیه این است که برای بررسی ایمیل خود در هر روز و همین حالا آن را ترک به مدت یک شب. پس وجود دارد بسیاری از مردم خانه در حال حاضر نگه داشتن یک چشم را برای همسایگان خود,” او گفت:. “از آنجا که مردم در حال تبدیل به e-commerce در حال حاضر بیشتر از همیشه. وجود دارد بیشتر در صندوق های پستی و این بدان معناست که همه ما باید بیشتر مراقب باشند.”

یکی جنوب لاس وگاس اداره پست تجربه با ایمیل سرقت, مستند توسط یک ژوئن 2019 ممیزی می درخشد نور را در محدوده این مشکل است.

تحویل نامه متوقف شد برای چندین ماه به مسکونی خوشه های پستی و P. O. جعبه “با توجه به خرابکاری و سرقت” با توجه به گزارش Silverado مرتع اداره پست در 455 شرق ریگ جاده ها است. که منجر به طولانی کردن زمان انتظار در اداره پست آنجا که مشتریان مجبور به انتخاب کنید تا خود را در پست الکترونیکی.

“علاوه بر این مدیریت تا به حال ارسال نشده دستور کار باید شکسته P. O. جعبه rekeyed با امنیت بیشتر قفل” با توجه به حسابرسی.

در این گزارش وجود دارد تصاویری از انبوهی از ایمیل در سطل در قفسه – برخی سرشار. یک محل کوچک ومحصور پر شده بود با ایمیل و ثبت نام متصل شده گفت: “جعبه شکسته است.”

شکایات مشتریان ارائه یکی دیگر از پنجره به Silverado این مشکل است.

از جولای تا ژانویه 2018, Silverado مرتع اداره پست تا به حال 1,971 شکایات مشتری. حدود 88 درصد مربوط به پست الکترونیکی و بسته های که نیست دریافت و یا تحویل داده شد به آدرس اشتباه با توجه به حسابرسی.

در Summerlin ایالات متحده پستی خدمات بازرسی مورد بررسی قرار گرفته و با ارسال اعلامیه به ساکنان کسی که پس از وارد اداره پست زمینه در بهار خط دروازه به سرقت برده و ایمیل.

IRS در حال توسعه یک پورتال برای مردم خود را برای ارائه اطلاعات بانکی به منظور دریافت کمک های اقتصادی از طریق واریز مستقیم به آژانس اعلام کرد در مارس 30 IRS انتشار اخبار.

مالیات دهندگان که ثبت اظهارنامه مالیاتی برای هر 2019 یا 2018 را دریافت خواهد کرد $1200 و تا 500 دلار برای هر فرزند واجد شرایط زیر coronavirus امداد بسته های تصویب شده توسط کنگره و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. کسانی که واجد شرایط برای مقدار کامل باید یک تنظیم درآمد ناخالص کمتر از $75,000 برای افراد و $150,000 برای زوج های متاهل, با توجه به IRS.

مدیر ملی ایالات متحده آمریکا در شورای اقتصاد لری Kudlow گفت CNBC اول پرداخت خواهد شد رفتن به حدود 175 میلیون آمریکایی این هفته یا اوایل هفته آینده.

تماس با الکس Chhith در [email protected] یا 702-383-0290. Follow @alexchhith در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>