میسی که سازندگان: 125 فروشگاه ها و آن سینسیناتی ستاد

میسی امروز اعلام کرد یک برنامه سه ساله است که شامل سازندگان: 125 فروشگاه و دفتر مرکزی شرکت در سینسیناتی و همچنین برش از 2000 شغل.

این حرکت خواهد شد و هزینه شرکت بین $450 میلیون و 490 میلیون اکثریت خواهد شد که ثبت شده در سال مالی 2019. میسی گفت که انتظار این حرکت را به صرفه جویی در این شرکت حدود 600 میلیون دلار در این سال و در نهایت 1.5 میلیارد دلار به صورت سالانه در پایان سال 2022.

در علاوه بر این به Cincinnati, فروشگاه اپراتور نیز نزدیک آن سان فرانسیسکو و لورین اوهایو دفاتر و مشتریان خود در تماس با مرکز در تمپه, Ariz. نیویورک در ضمن تبدیل خواهد شد میسی تنها دفتر مرکزی شرکت. 125 فروشگاه, 30 که در حال حاضر در حال mothballed حساب برای $1.4 میلیارد دلار در فروش, macy’s اشاره کرد.

“ما تمرکز منابع ما در قطعات سالم از کسب و کار ما به طور مستقیم به آدرس ناسالم بخش هایی از کسب و کار و کاوش جریان درآمد جدید گفت:” جف Gennette, میسی, مدیر عامل شرکت, در بیانیه ای.

“ما در حال بدست گرفتن سازمان از طریق قابل توجهی تغییر ساختاری به هزینه های پایین تر آوردن تیم ها به هم نزدیک و کاهش duplicative کار می کنند. این خواهد بود که یک هفته دشوار برای تیم ما به عنوان ما می گویند خداحافظی به همکاران و دوستان خوب” Gennette گفت.

در حالی که این شرکت بسته دفاتر و فروشگاه ها و کاهش شغل آن است که تقسیمات جدید مدیریت آن تیم است.

جان هارپر که قبلا رئیس فروشگاه افسر شد COO و مسئول فروشگاه, تکنولوژی, زنجیره تامین و تجربه نام تجاری.

مارک Mastronardi قبلا svp از عملیات ذخیره و تجربه مشتری در حال حاضر رئیس فروشگاه افسر در حالی که دانیل Kirgan دیدم او نقش گسترده از رئیس منابع انسانی به رئیس تحول و منابع انسانی افسر.

مدیریت تغییرات تاثیر Jan. 31.

این همه خبر بد.

میسی برنامه های به روز رسانی از 100 فروشگاه در این سال با پیشرفت نه تنها به فروشگاه های فیزیکی اما همچنین در تجارت, استراتژی, تکنولوژی, استعداد و محلی بازاریابی است. تا کنون 150 فروشگاه های حسابداری به صورت 50% از کل فروشگاه ” فروش به روز رسانی شده است ،

به عنوان بخشی از گسترش آن خاموش-قیمت, کسب و کار, macy’s گفت: آن را باز 50 پشت صحنه فروشگاه-در-ذخیره مکان و هفت مستقل و خارج از بازار و فروشگاه های تحت همان نام در این سال است.

علاوه بر این شرکت در حال آزمایش یک فروشگاه جدید با فرمت بازار میسی که کوچکتر از متوسط میسی فروشگاه و واقع خواهد شد در خارج از مرکز مراکز شیوه زندگی. اولین فروشگاه باز خواهد شد در دالاس در فوریه. 6.

خرده فروش خود را گسترش دهد میسی ستاره پاداش برنامه های وفاداری و افزایش تمرکز خود را بر بالاتر-حاشیه برچسب های خصوصی و کسب و کار با برنامه های ساخت چهار $1 میلیارد باند و سرعت بخشیدن به رشد آن 6 میلیارد دلار به علاوه کسب و کار دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>