میسی Furloughs اکثر کارکنان به دلیل مالی مبارزات و COVID-19 تعطیلی

برای نیمه دوم مارس, تمام فروشگاه های تحت قرمز, ستاره شکل macy’s, Inc. چتر توقیف شده اند با توجه به در حال انجام COVID-19 بحران است. در حالی که خرید آنلاین است که هنوز هم در دسترس برای مصرف کنندگان بسته شدن تقریبا 870 مکان فیزیکی از macy’s, خواص ضربه کسب و کار سخت است.

در بیانیه امروز, macy’s, Inc. اعلام کرد که حتی پس از در نظر گرفتن اقدامات لازم برای باقی می ماند مالی انعطاف پذیر مانند انجماد استخدام, هزینه و سرمایه صرف کاهش رسید و لغو برخی از سفارشات این شرکت قرار داده خواهد شد اکثریت نیروی کار خود را—که شامل 125,000 کارکنان—کردند در آغاز این هفته است.

مگا خرده فروش تایید کرد که شیوع گرفته است “تلفات سنگین” در کسب و گفت: آن را از دست داده است که اکثریت از فروش آن در میان COVID-19 تعطیلی. اما ظهور جهانی coronavirus همه گیر در درون مرزهای ایالات متحده بود شروع macy’s, Inc.’s پولی گلایه.

در پایان سه ماهه سوم, macy’s تا به حال حدود 300 میلیون دلار به صورت نقدی در مقایسه با حدود 1.2 میلیارد دلار برای مدت مشابه در سال قبل. از اوت 2019, macy’s شد $4.69 میلیارد دلار در بدهی.

در آغاز ماه فوریه فروشگاه کرگدن اعلام کرد که در تلاش برای کاهش هزینه ها و بهینه سازی خرده فروشی منابع آن را خواهد دید 125 عملکرد ضعیفی فروشگاه بیش از سه سال آینده حذف از 2000 شغل.

میسی راه اندازی شد به از دست دادن یکی دیگر از $1.4 میلیارد دلار درآمد حاصل از آن بسته شدن.

در حال حاضر در سراسر میسی را Bloomingdales و Bluemercury مارک های “حداقل مطلق نیروی کار مورد نیاز برای حفظ عملیات اساسی” همچنان مشغول به کار است. Furloughed کارکنان که در حال ثبت نام در شرکت تامین مالی مزایای بهداشت و درمان ادامه خواهد داد برای دریافت پوشش “حداقل از طریق مه” بازگشت به پست های خود را در یک مبهوت اساس هنگامی که این کشور چراغ سبز به سر کسب و کار.

دو هفته پیش خرده فروشی و عمده فروشی و فروشگاه اتحادیه مذاکره مقررات است که منقضی در مارس 1 برای کاربرانی که به کار با macy’s, Inc. و تحت یک توافق دسته جمعی.

استوارت Appelbaum, رئيس جمهور از خرده فروشی و عمده فروشی و فروشگاه, اتحادیه اروپا با صدور بیانیه ای در پاسخ به کردند و گفت: “میسی نیاز به انجام خیلی بیشتر برای کارکنان خود را بیش از آنچه که آنها اعلام کرده اند تا کنون—و ما در حال هل دادن آنها را به انجام این کار است. آنها در نظر گرفته خواهد شد در آینده با آنها چگونه درمان کارکنان خود را در حال حاضر.”

Macy’s, Inc. گفت: آن است که در حال حاضر در حال بررسی دیگر گزینه های تامین مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>