میسی نام تجاری تجربه افسر و داستان بنیانگذار خروجی

یکی از بازیکنان کلیدی در macy’s اختراع مجدد برنامه با نام تجاری تجربه افسر و داستان مدیر عامل و موسس راشل Shechtman است که در میان 4,000 کارمندان که اجازه رفتن.

این خبر برای اولین بار در گزارش خرده فروشی شیرجه رفتن. Shechtman پیوست macy’s در مارس 2018 به عنوان اولین تجربه نام تجاری افسر نزدیک به هفت سال پس از تاسیس, داستان تجربی چرخش فروشگاه-در-یک-فروشگاه مفهوم است. Shechtman توصیف داستان مدل در راه اندازی آن به عنوان “یک زندگی واقعی نسخه از پیمایش از طریق Instagram.” آوریل 2019, macy’s حال راه اندازی قالب در 36 مکان در سراسر 15 متحده است. اما در اوایل سال جاری, macy’s توقیف 125 فروشگاه از جمله نیمی از داستان آن تجارب است.

فوریه فروشگاه بسته شدن و حذف از 2000 شغل بخشی از macy’s قصد دارد برای صرفه جویی صدها میلیون دلار برای کمک به انطباق با به طور فزاینده ای رقابتی و در حال تحول خرده فروشی چشم انداز است. این بیماری همه گیر که مجبور میسی فروشگاه در اواسط ماه مارس تنها شتاب این تازه ترین دور از زیان کار است.

میسی راه اندازی شد داستان در سال 2019, یک سال پس از خرید این شرکت را به مشتریان دلیلی برای نگه داشتن به آینده را به آن فروشگاه های رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل جف Gennette گفت: در آن زمان. چرخش تم طراحی شده بودند برای حفظ 1 ، 500 فوت مربع بخش از فروشگاه ،

پس از اجرای مدل داستان در macy’s, مکان, Shechtman همچنین کمک به ایجاد یکی دیگر از نام تجاری و فروشگاه های خرده فروشی. راه اندازی شد در پایان ماه فوریه در بازار توسط میسی خارج از مرکز و مستقل از 20 ، 000 فوت مربع خلبان فروشگاه در ساوتلیک تگزاس طراحی شده برای میزبان جامعه محور برنامه نویسی و فروش محلی تگزاس برندها و همچنین به عنوان خانه جدید با مارک های چنین به عنوان Getchell را عطار و هرالد.

داستان نبود تنها شرکت میسی شنود گذاشته برای احیای موقعیت خود در خرده فروشی چشم انداز است. این نیز بخشی از 19 میلیون دلار سری B دور از بودجه برای b8ta دیگر خرده فروشی مفهوم است که با تمرکز به طور خاص در محصولات با تکنولوژی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *